BYTOVÉ DOMY, ZDROJ PŘÍJMŮ I POVINNOSTÍ – KOMPLEXNÍ PRŮVODCE OD A DO Z

RADY A ZKUŠENOSTI ODBORNÍKŮ Z PRAXE:
SPRÁVA NEMOVITOSTÍ V DAŇOVÝCH A PRÁVNÍCH SOUVISLOSTECH

450 vč DPH
skladem

Zpracování publikace vychází z právního stavu platného k 1. 7. 2017.

Chcete investovat do nemovitostí? Máte bytový dům nebo byt? Potřebujete znát všechna práva a povinnosti, které jako pronajímatel nebo výbor SVJ máte?  Záleží vám na tom, aby nájemníci nebo vlastníci bytů byli u vás spokojeni? Pak právě pro Vás je tato kniha určena.

Nejedná se jen o výčet všech právních předpisů, kterými se máte řídit. Autoři se soustředili na nejdůležitější otázky, které často přinášejí problémy, a nebáli se přijít s výkladem nové legislativy, jejíž judikatura se teprve ustaluje. Kniha vás srozumitelně a prakticky seznámí se vším, co by pronajímatel nebo investor v oblasti realit měl znát, a to v širších daňových a právních souvislostech. Přes specifické zaměření na bytový fond naleznete v publikaci také odpovědi obecnějšího charakteru, nejen k bytovým domům. Například celá kapitola daní je zpracována komplexněji, k nemovitostem jako takovým, současně zde čtenář kromě právního stavu platného k 1. 7. 2017 nalezne i upozornění na novinky od 1. 1. 2018.

Cílem knihy je poradit čtenářům, jak snížit rizika pronájmu, získat optimální výnos a současně dosáhnout toho, aby i nájemníci nebo vlastníci bytů byli spokojeni se službami, které jim poskytujete,  a rádi v domě bydleli.

Kniha je díky své aktuálnosti, komplexnímu pojetí problematiky vlastnictví bytového fondu, zaměřením na časté chyby a příklady z praxe autorů ojedinělou publikací na současném knižním trhu, který se zabývá otázkou vlastnictví bytového fondu.

Autor: Počet stran: 360
Rok vydání: 2017
Vazba: brožovaná
Nakladatel: 1. VOX a.s.