Odborné kurzy angličtiny, Brno, Praha

Tisknout
Publikováno 20.08.2017

Komora daňových poradců ČR pořádá profesně zaměřené kurzy angličtiny. Cílem je podat pomocnou ruku těm, kteří mají ambici pravidelně poskytovat své služby anglicky hovořící klientele. Prostředkem k tomu jsou níže uvedené kurzy, které se konají formou 9 celodenních nebo 18 půldenních lekcí v období září 2017 - červen 2018. Lektoři se v jednotlivých blocích zaměřují na profesní angličtinu a její procvičení. Výhodou je, že odbornou slovní zásobu obdržíte vždy předem. Přibližně 14 dnů před konáním jednotlivých setkání Vám ji zašleme jednak v psané formě a jednak formou mp3 nahrávky, kterou můžete poslouchat třeba na cestách do práce nebo za klienty. Máte tak možnost se na jednotlivá setkání předem připravit a zvýšit  tak efektivitu Vašeho učení a schopnost interakce při simulaci řešení účetních, daňových a ekonomických příkladů na kurzu.

Angličtina v daňové a účetní praxi - základní kurz
Pro nadcházející období budou otevřeny dvě skupiny (Praha, Brno - kapacita je již vyprodána, lze se přihlašovat jako náhradník); doporučená vstupní úroveň angličtiny je B1; lektoři mohou využít češtinu pro vysvětlení některých pojmů.

Angličtina v daňové a účetní praxi - středně pokročilý kurz
Pro nadcházející období bude otevřena jedna skupina (Praha); doporučená vstupní úroveň angličtiny je B1+; snahou lektorů je omezit použití češtiny na kurzu na minimum.