Pro orientaci ve všech povinnostech práce mzdové účetní a personalisty využijete nové publikace v našem e-shopu!

Publikováno 04.03.2021

Meritum Mzdy 2021 - mezi novinky, které Vám díky publikaci neuniknou patří zejména zcela nová pravidla ve výpočtu dovolené, „koronavirové“ ošetřovné a kompenzační bonus, sdílené pracovní místo, stravenkový paušál, zrušení superhrubé mzdy aj. Vše v přehledné a srozumitelné formě. Využijte možnosti nákupu v našem e-shopu!

 

 Abeceda mzdové účetní 2021 - srozumitelný výklad mzdové problematiky, zpracovaný špičkovým týmem autorů, je doplněn desítkami praktických příkladů, vzory dokumentů, formuláři s ukázkou správného vyplnění a v neposlední řadě také odkazy na příslušná zákonná ustanovení, které jsou pro lepší přehlednost umístěny po stranách textu, k němuž se vztahují. Nakupujte zde.

 Abeceda personalisty 2021 - dovolená, ochrana soukromí a osobních údajů zaměstnanců s ohledem na nařízení GDPR, nové redukční hranice od 1. 1. 2021 pro účely poskytování náhrady mzdy nebo platu v prvních dvou týdnech dočasné pracovní neschopnosti nebo karantény, zaměstnanecké benefity, specifika zaměstnávání úředníků v územní veřejné správě a státní správě a zaměstnanců příspěvkových organizací – toto vše najdete v nové publikaci v našem e-shopu.