Kontaktní osoba

Ing. Vít Šelešovský
E-mail: selesovsky@kdpcr.cz
Tel.: 731677622

On-line profesní angličtina

Kurz profesní angličtiny s lektorem Ing. Vladimírem Zdražilem má za cíl nabídnou zájemcům možnost diskutovat odborná témata a rozšířit si slovní zásobu v oblasti daní, účetnictví a práva bez nutnosti docházet na prezenční výuku. Kurz proběhne formou videokonference v rozsahu 6-ti lekcí. Jednotlivé lekce budou trvat 60 minut. Ke každému tématu obdrží účastníci podkladové materiály předem. Jejich nastudováním si mohou účastníci zvýšit efektivitu práce na lekci. 

Kurz je také vhodným doplňkem k dlouhodobým prezenčním kurzům angličtiny, které probíhají formou 9 celodenních lekcí vždy v období září až červen.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro daňové poradce, jejich asistenty evidované u KDP ČR, spolupracovníky daňových poradců a další zájemce z řad odborné veřejnosti.

Obsahová náplň

Termíny a témata - čas 14:00 až 15:00 hod
22. 1. 2019  reverse charge mechanism, current scope and problems, future with generalised reverse charge mechanism
20. 2. 2019  one-stop-shop regime - current application and EU plans for OSS enlargement
14. 3. 2019  selling goods on Amazon - contractual background and tax issues related to sales on Amazon
18. 4. 2018  e-platforms - Aliexpress, Uber, Airbnb, Facebook, Google
27. 5. 2019  VAT amendment 2019 - key changes, application into practice
10. 6. 2019  enforcement of tax collection, security orders, current scope, myths

 

Organizační pokyny

Účastníci cca týden před konáním lekce obdrží e-mailem ze strany lektora důležitá slovíčka a slovní spojení související s probíraným tématem, včetně jejich nahrávky a případně komentáře a okruhy témat k verbálnímu rozboru na on-line setkání.

Kurz proběhne formou videokonference přes systém appear.in přímo v internetovém prohlížeči. Doporučený prohlížeč je Chrome, případně Mozilla Firefox. V jiných prohlížečích nemusí některé funkce fungovat správně. Nemusíte se registrovat a zakládat si profil. Před zahájením lekce Vám přijde na Váš e-mail odkaz na on-line místnost. Místnost bude otevřena cca 10 minut před začátkem každé lekce. Návod pro připojení naleznete ke stažení níže.

Doporučená minimální znaliost AJ: B1 - B2

Termíny

Nenalezeny žádné termíny kurzu


Přednášející

Ing. Vladimír Zdražil

Ing. Vladimír Zdražil

Lektor má bohaté zkušenosti s obchodním jednáním se zahraničními partnery s důrazem na zprostředkování prodeje obchodních společností zahraničním investorům. Mezi jeho další aktivity patří sestavování a překlad účtových rozvrhů účetních jednotek do angličtiny a lektorská činnost v oblasti mezinárodního obchodu a smluv s mezinárodním obsahem.

Soubory ke stažení

Název souboru Velikost
appear_návod 1MB Stáhnout