Kontaktní osoba

Ing. Vít Šelešovský
E-mail: selesovsky@kdpcr.cz
Tel.: 731677622

Cyber Threat / Kybernetické hrozby

Digitalizace se stala běžnou součástí našeho života. Jste si dobře vědomi rizik při pohybu v kybernetickém prostoru? Kde je největší nebezpečí? Jste snadný cíl? Co můžete udělat, abyste se ochránili? Komora daňových poradců ČR ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze pořádá krátký seminář na téma kybernetické hrozby. Akce se koná dne 6. 12. 2018 na VŠE v Praze. Akce proběhne v angličtině.

Přednášejícími jsou špičkoví odborníci na kybernetickou bezpečnost, Eric Herren, cyber security senior advisor, International Institute for Counter-Terrorism a Radek Nezbeda, ředitel sekce kybernetické kriminality Národní centrály proti organizovanému zločinu SKPV. V příloze naleznete pozvánku na seminář. Seminář bude probíhat v angličtině.


Lecture: Cyber-Threat
Speakers: Eric Herren and Radek Nezbeda.
December, 6, 16:15 (duration approx. 2 hours), University of Economics, Prague, Lecture Hall B in New Building.

Digitalization has become a common part of our lives. Are you well aware of the risks when moving through the cyber-space? Where is the greatest danger? Are you an easy target? What can you do to protect yourself?
"It is estimated that cybercrime will cost approximately $ 6 trillion per year on average by 2021. That's a massive figure, one that is almost impossible for most people to imagine."

Come to the lecture of Mr. Eric Herren to understand the risks better and realize what you can do yourself. Eric Herren is cyber security senior adviser at the International Institute for Counter Terrorism. The lecture will be contextualised by a senior police officer, colonel Nezbeda, director of Cyber-crime section, National Organized Crime Agency.

The language of the lecture is English.

Organizační pokyny

Změna místa konání: Posluchárna B v Nové budově VŠE v Praze
Čas: 16:15 - 18:15 hodin
Cena: 363 CZK

Cena pro studenty: 100 CZK
Studentům magisterského a bakalářského studia, v počtu 40 účastníků, uhradí účast na přednášce společnost Ernst & Young.

Studenti se na prezenci prokáží platným studenským půkazem nebo potvrzením o studiu.


December, 6, 2018, 16:00 (duration approx. 2 hours), University of Economics, Prague, Vencovského aula (Vencovský auditorium).
Price: 363 CZK
Price for Students: 100 CZK

Students have to submit a valid student card upon arrival.

Partner akce

 

Mediální partner

Termíny

Nenalezeny žádné termíny kurzu


Přednášející

Eric Herren

Eric Herren

Cyber Security senior Adviser, International Institute for Counter Terrorism, Switzerland

Radek Nezbeda

Senior Police Officer, Director of Cyber-Crime Section, National Organized Crime Agency, the Czech Republic

Soubory ke stažení

Název souboru Velikost
Professional Profile Eric Herren 323KB Stáhnout