Co Komora daňových poradců ČR nabízí studentům?

Publikováno 03.05.2022

Průzkum zájmu k možnosti zavedení přidruženého studentského členství

Chtěli bychom poděkovat všem respondentům za odpovědi v dotazníkovém průzkumu, ze kterých jednoznačně vyplynul zájem studentů o dění v Komoře a informace o daňovém poradenství.

ISIC - zvýhodněné nabídky pro studenty

Implementovali jsme do webových stránek Komory automatické ověřování studentského statusu prostřednictvím karet ISIC. Je tak možné čerpat východy v e-shopu Komory daňových poradců na publikace a na vybraná školení. Pro využití slev prostřednictvím karty ISIC je potřeba se registrovat na webu KDP ČR. Registrovaní uživatelé si mohou ISIC kartu doplnit do kontaktních údajů ve svém profilu.

Soutěž diplomových prací

Každoročně pořádáme soutěž diplomových prací zabývajících se daňovou problematikou. Zajímá Vás, jak by Vaši diplomovou práci hodnotili odborníci z praxe? Přihlaste se do naší soutěže a vyhrajte 10 000 Kč!  Chcete vědět víc?

Mezinárodní cena za diplomovou práci v oblasti evropského zdaňování

Zastřešující organizace daňových poradců v Evropě – CFE Tax Advisers Europe (CFE), jejíž je Komora daňových poradců ČR členem,  pravidelně v lednu vyhlašuje cenu „CFE Award Albert Rädler medal“ s cílem podpořit akademické vzdělávání v oblasti evropského zdanění. Bližší podrobnosti k podmínkám a možnostem zapojení k aktuálnímu vyhlášení pro daný rok naleznete zde

Zprostředkování praxí u daňových poradců

Chybí vám praxe? Potřebujete v rámci studia absolvovat praxi nebo stáž? Poptejte tuto možnost a nabídněte svoji kapacitu daňovým poradcům prostřednictvím Tržiště práce! Případné nabídky daňových poradců ke spolupráci jsou k dispozici zde.
Komora připravuje i další formáty pro zprostředkování kontaktu mezi daňovými poradci a studenty.

Bulletin Komory je k dispozici zdarma

Potřebujete odbornou literaturu pro vaše studium nebo psaní odborné či závěrečné práce? Na webu je k dispozici elektronická verze tištěného čtvrtletníku Bulletin KDP ČR, který Komora pro své členy a pro odbornou veřejnost pravidelně vydává.

Studentské slevy na vybrané produkty Komory

Publikace

Automaticky nabíhá cena jako pro daňového poradce (pro registrované studenty) se zvýhodněním cca 10%, u vybraných publikací je sleva vyšší (sborníky příkladů, daňové zákony, odborný slovník). Publikace jsou dostupné v našem e-shopu.

Vzdělávací akce

Pro registrované studenty jsou k dispozici speciální výhodné ceny se slevou více než 50% na uvedené akce. Tyto ceny se zobrazí pouze registrovaným uživatelům, kteří ve svém profilu zadali platnou ISIC kartu.

      ................

Sportovní akce

 ...............

Podcast naDANĚ

Osobnosti a zajímavosti z daňového světa. Poslechněte si zajímavé příběhy mladých daňových poradců mimo jiné o tom, jak se dostali k daním, jak prošli zkouškou na daňového poradce, nebo jak se jim nyní daří v praxi. Rozhovory také s akademickými zástupci nebo zástupci KDP ČR. Více informací zde.

Novinky z webu

Chcete sledovat aktuální dění? Přihlaste se k odběru novinek z webu a každou středu dostanete emailem souhrn všech aktualit, které Komora publikovala.

Sociální sítě jsou stále aktuální

Připojte se k našim sociálním sítím! Komora se aktivně profiluje na Facebooku a LinkedInu, profil má i na Twitteru a YouTube.