Aktuality

Podcast naDANĚ

Jiří Nekovář - s bývalým prezidentem nejen o vzniku Komory

Co považuje Jiří Nekovář za zlato Komory, které nám závidí v zahraničí? Proč je důležitá mezinárodní spolupráce? Jak probíhaly první zkoušky na daňového poradce a kdo vlastně stál za jejím vznikem? Poslechněte si novou epizodu podcastu naDANĚ.

21.03.2023 Podcast naDANĚ

Vítěz soutěže diplomových prací pořádané Komorou v 2022 v podcastu Komory

Nová epizoda podcastu naDANĚ: Hostem byl Pavel-Michal Rambousek, vítěz 5. ročníku diplomových pracích společně se svojí vedoucí práce, Pavlou Polanskou.

21.02.2023 Podcast naDANĚ

Lenka Nováková hostem podcastu naDANĚ

Rozhovor o zkušenostech s připomínkovým řízením legislativního procesu, vedení daňového oddělení a také o přednáškové činnosti a pohledu zkušební komisařky.

07.02.2023 Podcast naDANĚ

Moderátor v roli hosta - Matěj Nešleha

Je to už rok, co Matěj zpovídá své hosty v našem podcastu „naDANĚ”. Tím úplně prvním byl tajemník Komory, Radek Neužil. Dnes se role obrátily, a tak Radek klade otázky Matějovi. Zajímá vás, jak se dostal k daním a jak by sám sebe hodnotil při kvalifikačních zkouškách? Na co by se ho zeptala prezident...

24.01.2023 Podcast naDANĚ

S Liborem Vaškem o rozdílech mezi účetnictvím a daněmi

Libora Vaška znáte jako moderátora z podcastu „pro(fi) účetní“. Tentokrát jej uvidíte na druhé straně v roli zpovídaného hosta. Pracuje jako pedagog na VŠE a lektor, specializuje na IFRS, v budoucnu by se rád dále věnoval akademické dráze, dříve aktivně také působil ve vedení Komory certifikovaných účet...

03.01.2023 Podcast naDANĚ