Zprávy z akcí

Jednání expertní skupiny pro snižování administrativní zátěže podnikatelů

Nově se za Komoru daňových poradců ČR stal zástupcem Jiří Nesrovnal, člen Prezidia a vedoucí Sekce daně z příjmů právnických osob.  Hlavním bodem jednání byl podnikatelský balíček Ministerstva průmyslu a obchodu, který je nyní ve finální verzi.

28.2.2024 Zprávy z akcí

Ohlédnutí za slavnostním předáváním osvědčení novým daňovým poradcům

Včerejší den proběhl ve slavnostní atmosféře. V Rytířském sále Nové radnice v Brně si 87 nových daňových poradců převzalo svá osvědčení z rukou vedení Komory. Připomeňte si krásnou atmosféru ve fotogalerii. 

30.11.2023 Zprávy z akcí

Setkání s osobností Miroslavem Singerem - fotogalerie

Setkání s osobností Miroslavem Singerem, ředitelem institucionálních vztahů a hlavním ekonomem společnosti Generali CEE Holding a rovněž bývalý guvernérem České národní banky proběhlo 23. 11. 2023 v Praze. Setkání moderoval Martin Tuček, bývalý prezident KDP ČR.

30.11.2023 Zprávy z akcí

Fotogalerie ze Společného semináře KDP ČR, NSS a MF ČR

Na půdě Nejvyššího správního soudu se 5. 10. za účasti prezidentky Komory daňových poradců ČR, Ing. Petry Pospíšilové a viceprezidenta Komory daňových poradců ČR, Mgr. Ing. Petra Tomana uskutečnil společný seminář Komory daňových poradců ČR, Nejvyššího správního so...

6.10.2023 Zprávy z akcí

7. ročník běhu Komory je za námi. Připomeňte si jeho skvělou atmosféru!

V sobotu se Mariánské údolí v Brně zaplnilo běžeckými nadšenci. Nejprve na trať vyrazili naši nejmenší, pro které byl připraven závod na 100 nebo 350 metrů. Hlavní závod na 5 a 10 km odstartoval nejlepší střelec v historii českého basketbalu Josef Jelínek, který předal i ceny těm nejlepším....

19.9.2023 Zprávy z akcí