Nové publikace

Nové vydání oblíbené příručky Tabulky a informace pro daně a podnikání 2020 již v prodeji!

Ideální každodenní pomůcka pro daňové poradce i uchazeče o zkoušku na daňového poradce v praktickém kapesním formátu! Tabulky a informace jsou určeny všem, kdo potřebují snadný a rychlý přístup k důležitým údajům.

26.03.2020 Publikace

Evidujete elektronicky tržby nebo budete zahajovat v letošním roce?

Potřebujete seznámit s legislativními změnami, které nastaly během uplynulých čtyř let? Máme pro vás aktuální publikaci Elektronická evidence tržeb Praktická příručka pro 3. a 4. vlnu.

04.03.2020 Publikace

Vychází nová publikace Zákon o dani z přidané hodnoty s komentářem změn

Úplné znění zákona pro rok 2020 s detailními komentáři novel přímo u změněných ustanovení (v praktickém kompletu s webem, e-bookem a aktualizačním servisem).

02.03.2020 Publikace

MERITUM Mzdy 2020 - jedinečný pomocník pro orientaci ve všech povinnostech práce mzdové účetní a personalisty

17. aktualizované vydání přináší komplexní, přehledný a srozumitelný výklad z oblasti mzdové a personální praxe aktualizovaný podle platné legislativy pro rok 2020.

25.02.2020 Publikace

FKSP, sociální fondy, benefity - v nové publikaci v našem e-shopu!

Díky potřebě stabilizace pracovního prostředí využívá stále větší množství organizací a firem jako nástroj možnost poskytování zaměstnaneckých sociálních výhod a různých benefitů. Přehledný výklad nejasné problematiky naleznete v publikaci FKSP sociální fondy, benefity a jiná plnění....

25.02.2020 Publikace