Aktuality

Nové publikace

Daňové tipy a zcela legální triky pro každého!

Daně platíme všichni, denně a možná si to ani neuvědomujeme. V nových knihách najdete řadu tipů, jak se s nimi vypořádat.

21.01.2022 Publikace

Hledáte komplexní pohled na problematiku účetnictví? Nabízíme Vám publikace Podvojné účetnictví a účetní závěrka a Sbírka souvztažností, vše pro rok 2022!

Účetnictví neznamená pouhé zaúčtování účetních případů na správné účty a správné strany účtů, ale především pochopení vzájemných vazeb a dopadů. Vše naleznete v nových publikací Podvojné účetnictví a účetní závěrka 2022 a Sbírka souvztažností 2022.

21.01.2022 Publikace

Nejaktuálnější rozsudky, které naznačují směr vývoje rozhodování v daňových věcech, najdete v nové publikaci Daňová judikatura III. a IV. díl!

Judikáty NSS a Ústavního soudu ve věcech týkajících se správy daní, především daně z přidané hodnoty, daní z příjmů a procesních záležitostí při daňových kontrolách s důrazem a vztah k rozhodnutím Soudního dvora Evropské unie. 

20.01.2022 Publikace

Komentář k dani z nemovitých věcí s příklady - výjimečná publikace v e-shopu KDP ČR!

Obecný výklad a 150 příkladů z praxe včetně řešení ve formě vyplněného daňového přiznání.

18.01.2022 Publikace

Zdaňování cizinců v České republice? Nová publikace Cizinci a daně již v prodeji!

Již šesté vydání této ojedinělé publikace přehledně popisuje nejčastější situace týkající se zdaňování cizinců v České republice.

13.01.2022 Publikace