Nové publikace

MERITUM Mzdy 2020 - jedinečný pomocník pro orientaci ve všech povinnostech práce mzdové účetní a personalisty

17. aktualizované vydání přináší komplexní, přehledný a srozumitelný výklad z oblasti mzdové a personální praxe aktualizovaný podle platné legislativy pro rok 2020.

25.02.2020 Publikace

FKSP, sociální fondy, benefity - v nové publikaci v našem e-shopu!

Díky potřebě stabilizace pracovního prostředí využívá stále větší množství organizací a firem jako nástroj možnost poskytování zaměstnaneckých sociálních výhod a různých benefitů. Přehledný výklad nejasné problematiky naleznete v publikaci FKSP sociální fondy, benefity a jiná plnění....

25.02.2020 Publikace

MERITUM Účetnictví podnikatelů 2020 - praktická každodenní pomůcka

MERITUM Účetnictví podnikatelů 2020 je praktická každodenní pomůcka pro účetní a pro všechny, kteří se chtějí v oblasti účetnictví orientovat. 

11.02.2020 Publikace

Připravujete se na kvalifikační zkoušku? Aktuální Sborník příkladů již k objednání v našem e-shopu!

Publikace je určena především těm, kteří se připravují na kvalifikační zkoušku na daňového poradce. Jedná se o metodickou pomůcku, která přináší základní představu o typu příkladů u zkoušek.

10.02.2020 Publikace

Nepostradatelná pomůcka: MáDáti – účetní a daňové vědomosti on-line!

Nabízíme nejobsáhlejší zdroj účetních a daňových vědomostí v ČR - nyní v aktuálním stavu k 1. 1. 2020: podrobné účetní a daňové komentáře ke všem účtům účtové osnovy pro podnikatele, souvztažnosti, příklady, vztahy k výkazům, upozornění na chyby, schémata účtování, odkazy na právní úpravu atd.   ...

06.02.2020 Publikace