Nové publikace

Co je podstatou auditu, jaké podklady auditor požaduje, jaké procesy v rámci auditu probíhají?

Odpovědi naleznete v nové publikaci Auditing pro manažery aneb jak porozumět ověřování účetní závěrky statutárním auditorem.

13.01.2021 Publikace

Nová publikace shrnující právní aspekty Elektronizace správy daní

Pořiďte si publikaci Elektronizace správy daní a dozvíte se vše podstatné o použití informačních a komunikačních technologií při správě daní, tedy v daňovém právu procesním.

04.01.2021 Publikace

Zajímá vás pohled pracovníků správce daně na mezinárodní zdanění? V nové publikaci Mezinárodní výměna informací najdete jejich odpovědi na otázky z praxe

Kniha Mezinárodní výměna informací je společným dílem pracovníků finanční správy, kteří se již mnoho let zabývají problematikou mezinárodní spolupráce v rámci mezinárodního zdaňování. Nakupujte v našem e-shopu!

30.12.2020 Publikace

GDPR je stále aktuální téma. Nová publikace zabývající se touto problematikou je právě v prodeji!

V aplikační praxi obecného nařízení o ochraně osobních údajů se od počátku platnosti vyskytla řada problémů. Publikace Obecné nařízení o ochraně osobních údajů. Komentář přináší podrobný výklad se zohledněním zkušeností z prvních dvou let účinnosti GDPR.

19.12.2020 Publikace

Komunikujete se správními orgány? Tato publikace může být užitečným pomocníkem!

Nová publikace Vzory podání a úkonů podle správního řádu s vysvětlivkami obsahuje celkem 184 vzorů úkonů, které mohou být učiněny v různých procesních postupech a v jejich různých stadiích - vše s možností stažení v editovatelné podobě.

09.12.2020 Publikace