Konference a semináře

Digitalizace daní a účetnictví je realita

Aktuální informace z digitalizace daní na straně státu, poslední technologický vývoj v IT, robotizaci a ochraně dat a zkušenosti progresivních poradenských firem, to vše je na programu konference 14.10.2021, kterou pořádá KDP ČR a KCÚ. Přidejte se k účastníkům akce a buďte u zdroje aktuá...

23.09.2021 Konference a semináře

ON-LINE - Účetnictví podnikatelů od A do Z pro daňové poradenství - již příští týden

Zaměřeno na složitější problémy, které účetní jednotky v jednotlivých oblastech účetnictví v praxi řeší. Školení je vhodné jak pro daňové poradce, tak pro jejich asistenty a další spolupracovníky z jejich kanceláří.

22.09.2021 Konference a semináře

12. ročník odborného semináře Národní účetní rady - PREZENČNĚ/ONLINE

Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník tradičního odborného semináře pořádaného Národní účetní radou. Hlavním tématem letošního semináře bude upozornění na novinky a na časté chyby v účetnictví a zároveň doporučení, jak správně postupovat při řešení vybraných problémů v účetnictví, auditu a daních. S...

22.09.2021 Konference a semináře

Kurzy daňové a účetní angličtiny - říjen 2021 - červen 2022 /ONLINE/

Rozšířená nabídku kurzů odborné angličtiny pro příští školní rok 2021 - 2022. Všechny kurzy budou pořádány on-line. Vedle standardních dlouhodobých kurzů s názvem Angličtina v daních a účetnictví můžete nově absolvovat také kratší doplňkové kurzy.

22.09.2021 Konference a semináře

60 minut pro Váš osobní rozvoj

Pozvánka na ranní online setkání - diskuse s lektory na téma "Jak jste naplánovali tržby pro příští rok? Čím jste se při plánování řídili?     

22.09.2021 Konference a semináře