Konference a semináře

Převod práva nakládat jako vlastník

Diskuze ke konceptu převodu práva ve světle judikatury ESD a jejich praktická aplikace bude obsahem úvodního panelu druhého dne Česko-slovesnkého daňového fóra, 14. - 15. 5. 2020. 

27.02.2020 Konference a semináře

Přemýšlíte nad tím, jak získat a udržet zaměstnance?

Je rozložení pracovních pozic ve Vaší firmě smysluplné a efektivní? Kdo jsou správní lidé do Vaší firmy? Z jakého důvodu, jakými prostředky a koho hledáte? Pozvánka na nový kurz v rámci osobního rozvoje daňových poradců k tématům vedení lidských zdrojů.

27.02.2020 Konference a semináře

Přednášky a diskuse k praktickým otázkám daňového poradenství a podnikání v Česku a Německu

Komora daňových poradců České republiky ve spolupráci s Komorou daňových poradců Norimberk pořádá v plzeňském pivovaru Prazdroj ve dnech 20. - 21. dubna 2020 specializovaný "Česko-německý daňový seminář" zaměřený na praktické otázky daňového poradenství a podnikání v České republice...

27.02.2020 Konference a semináře

Daňové a rozpočtové právo

Vracení nadměrných odpočtů, zneužití práva v daních, zdanění církevních restitucí, formulářová podání při správě daní, poskytování informací správci daně (DAC5 a DAC6), zásada ne bis in idem nebo elektronické evidenci tržeb jsou jen některá témata dvoudenního semináře, který se bude konat ve dnech 21. 9. ...

26.02.2020 Konference a semináře

Vyšší účetnictví na VŠE

Interpretace Národní účetní rady, operace s podniky a majetkovými cennými papíry a konsolidovaná účetní závěrka, toto jsou tři hlavní témata kurzu vyššího účetnictví na VŠE.

26.02.2020 Konference a semináře