Pozvánka na podzimní kurzy zvládání stresu

Publikováno 05.09.2022

Syndrom vyhoření je extrémně rozšířenou diagnózou, která člověku a jeho okolí často zcela promění život.  Profese daňového poradce patří mezi skupiny povolání, kterých se stres i syndrom vyhoření velmi výrazně dotýkají. Komora pro Vás proto připravila další semináře, které Vám pomohou stresové situace zvládat a syndromu vyhoření předcházet. Lektorky: Anna Crkalová a Hana Vykoupilova

Slova kolegyně, daňové poradkyně, po absolvování kurzu v letošním roce:
"Kurz byl naprosto úžasný a rozhodně jsem pro další pokračování - nejlépe celoživotní :). Nikdy předtím bych nevěřila, jak moc mě kurz nasměruje a kolik námětů k přemýšlení a změně mi nabídne."
Dita Michnová, daňová poradkyně


Další inspirace od Komory k tématu syndrom vyhoření - Podcast naDANĚ

Lenka Požárová, od daní k vaření a cestování
Lenka je zapálená kuchařka, vášnivá cestovatelka a fotografka a v neposlední řadě také spisovatelka. Pracovala původně jako daňová poradkyně, po intenzivním pracovním tempu prošla syndromem vyhoření a rozhodla se obrátit svoji kariéru do kreativního světa vůní a chutí.

Anita Crkalová, Hana Vykoupilová: Psychická odolnost – základní výbava do dnešní doby

Anita Crkalová a Hana Vykoupilová provází daňové poradce kurzy psychické odolnosti od roku 2019 a nyní pro vás připravily audiočlánek zaměřený na zvládnutí náročného období. Psychická odolnost se často definuje jako schopnost dobře zvládat změny a zátěžové situace. A to je zvlášť potřebné právě v současné době. Ne nadarmo se říká, že jedinou jistotou je změna.