Nabídka školení a kurzů

Kontaktní osoba

Mgr. Marcela Vaňatková
E-mail: vanatkova@kdpcr.cz
Tel.: 542422329

Zvládání stresu – prevence syndromu vyhoření aneb jak si uchovat energii a nevyhořet

Cítíte se často pod tlakem anebo vám chybí energie? Chcete vědět, jak si udržet energii (nejen) v podzimní hektické sezóně?

Kurz „ZVLÁDÁNÍ STRESU – PREVENCE SYNDROMU VYHOŘENÍ aneb jak si uchovat energii a nevyhořet“ je zaměřen na pochopení souvislostí mezi stresem, zdroji naší energie a našimi možnostmi zátěžové situace zvládat. 

„Lidská psychika je jako luk, aby byla pružná, musí se po každém napětí uvolnit, jinak ztrácí na pružnosti.“

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen daňovým poradcům, kteří chtějí posílit svoji psychickou odolnost.
První turnus je připraven pro skupinu daňových poradců, kteří se v průběhu kalendářního roku účastní online kurzu, druhý turnus je otevřený všem zájemcům.

Obsahová náplň

Syndrom vyhoření je extrémně rozšířenou diagnózou, která člověku a jeho okolí často zcela promění život.  Profese daňového poradce patří mezi skupiny povolání, kterých se stres i syndrom vyhoření velmi výrazně dotýkají.

Komora daňových poradců pro Vás proto připravila seminář, jehož absolvováním získáte konkrétní tipy a techniky pro každodenní praxi, které Vám pomohou stresové situace zvládat a syndromu vyhoření předcházet. V tomto kurzu:

 • Rozvinete svoji psychickou odolnost jakožto klíčovou dovednost pro dnešní dobu
 • Získáte inspiraci, jak se vyrovnávat se změnami, emocemi, stresujícími situacemi.
 • Poznáte, jak se mysl – emoce – tělo navzájem ovlivňují a jak toho můžete účinně využít pro řízení sebe sama a pro podporu svých zdrojů energie.
 • Zastavíte se v každodenním shonu a podíváte se na věci více z nadhledu, zmapujete si své zdroje energie a budete je více vědomě využívat.
 • Věnujete svůj čas sami sobě a naberete sílu do podzimních dní…

Organizační pokyny

Seminář se uskuteční na půli cesty mezi Prahou a Brnem v krásné přírodě uprostřed Vysočiny ve Wellness penzionu Medličky. Místo konání bylo vybráno s ohledem na záměr kurzu – získávání energie a posílení prevence stresu. V penzionu mají účastníci možnost navštívit saunu, zajít si na masáž či do sauny, nebo jít na procházku do přírody či využít sportoviště penzionu. 

V ceně jsou zahrnuty lektorské služby, bohaté materiály a drobné občerstvení v průběhu semináře. ​Školení bude zahájeno první den v 10:00 hod. a v závěru prvního dne ca. v 17 hod. bude pro účastníky připraveno drobné občerstvení a večerní přípitek. Následující den proběhne školení od 9 do 16 hod.
Ubytování a stravu si hradí účastníci individuálně, tyto položky nejsou zahrnuty do účastnického poplatku.


 

 • Doprovodné služby penzionu si účastníci objednávají individuálně na +420 733 181 404, info@penzion-medlicky.cz;
 • Ubytování je pro účastníky zajištěno přímo v penzionu, platbu je možno provést na místě individuálně.
 • Rezervaci pokoje prosím nahlaste prosím organizátorce kurzu Marcele Vaňatkové (tel. 542 422 329, e-mail: vanatkova@kdpcr.cz) nejpozději měsíc před akcí. 
 • Cena jednolůžkového pokoje činí 1490 Kč, cena dvou a více lůžkového pokoje činí 1200 Kč/os. Ceny jsou včetně snídaně a neomezeného vstupu do wellness.

Termíny

ID: Termín: Místo: Volná místa: Cena: Lektoři:
310310 21. ‑ 22. 09.(Čt‑Pá) 2023-09-21T09:00:00+02:00 2023-09-22T16:00:00+02:00 588 51 Švábov, Švábov 18, Wellness penzion Medličky 0 PhDr. Anita Crkalová
Mgr. Hana Vykoupilová, Ph.D., PCC
přihlásit na termín
310310 12. ‑ 13. 10.(Čt‑Pá) 2023-10-12T09:00:00+02:00 2023-10-13T16:00:00+02:00 588 51 Švábov, Švábov 18, Wellness penzion Medličky 6 PhDr. Anita Crkalová
Mgr. Hana Vykoupilová, Ph.D., PCC
přihlásit na termín

Přednášející

Kurz je veden interaktivní formou lektorskou dvojicí PhDr. Anitou Crkalovou a Mgr. Hanou Vykoupilovou, Ph.D., Assoc CIPD.

PhDr. Anita Crkalová

PhDr. Anita Crkalová

Působí jako lektorka, konzultantka a koučka, zaměřuje se na oblast osobnostního rozvoje, sebepoznání, sebeřízení a zdroje energie, rozvíjení tvořivosti apod. Při své práci se inspiruje mnoha technikami duševní práce a tvořivosti, využívá principy neurolingvistického programování (NLP), jungovskou typologii osobnosti podle MBTI®, práci s tělem a energií. Anita se také zabývá vedením rozvojových projektů, vzděláváním manažerů a koučů a publikační činností. Je spoluautorkou publikací „Jak zefektivnit práci v týmu“ (Crkalová, A. – Riethof,N., Praha, Grada Publishing 2007) a „Průvodce světem koučování a osobnostní typologie“ (Crkalová, A. – Riethof, N., Praha, Management Press 2012). Absolventka Filozofické fakulty UK s více než 25letou konzultantskou a lektorskou praxí.

Mgr. Hana Vykoupilová, Ph.D., PCC

Mgr. Hana Vykoupilová, Ph.D., PCC

je profesionální koučkou (PCC) akreditovanou u mezinárodní profesní organizace International Coach Federation. Je architektkou ceněných programů vzdělávání a rozvoje pro nejrůz¬nější organizace, lektorkou soft (essential) skills, konzultantkou a dr¬žitelkou certifikátu v řízení lidských zdrojů britské profesní organi¬ zace CIPD. Ve své práci podporuje jednotlivce, skupiny i organizace k plnému využívání vlastního potenciálu a dosahování svých záměrů. Využívá celostní přístup a účinně zapojuje nejnovější poznatky z neurověd, psychologie a dalších vědních oborů tak, aby byly jednoduše použitelné v praxi. Je spoluautorkou knihy Připravte děti na život – Rozvoj soft skills pro každého (BizBooks, 2021), na jaře 2023 vyjde její kniha Kapesní kouč - Průvodce vnímavého člověka vlastním životem (BizBooks); je spoluzakladatelkou programu rozvoje dlouhodobé psychické odolnosti DEVĚTSIL.