Aktuality

Nová sekce Pro média na webu Komory

V sekci Pro média najdete vydané tiskové zprávy, kontaktní osoby, na které je možné se obracet v rámci jejich odborné gesce, zápisy z jednání Koordinačních výborů a také připomínkování legislativy. Nově jsou pak na webu také zveřejňovány aktuální témata a komentáře daňových poradců k aktuální problematice.&...

17.05.2019 Aktuality

Fotogalerie z běžeckého závodu Mariánským údolím v Brně

Vychutnejte si atmosféru 4. ročníku běhu Komory daňových poradců aneb s daňovým poradcem vás daně nedoběhnou v naší fotogalerii!

16.05.2019 Zprávy z akcí

Praha - Vyšší účetnictví pro daňové poradenství

Skvěle hodnocený kurz (celkovou známkou 1,10) se bude konat v podzimním termínu na VŠE v Praze. Interpretace Národní účetní rady, konsolidovaná účetní závěrka a operace s podniky a majetkovými cennými papíry jsou hlavní témata kurzu. 

16.05.2019 Konference a semináře

Mimořádný seminář: Počítání příkladů z jarních kvalifikačních zkoušek 2019 - simulace v Praze, 25. 5. 2019 - vhodné před podzimní přípravou!

Vhodné před podzimní přípravou na kvalifikační zkoušky 2019! Využijte příležitost poučit se z chyb, které se při posledních písemných zkouškách u uchazečů objevovaly a diskutujte s přednášejícími, zkušebními komisaři, možná řešení.

15.05.2019 Vzdělávání pro veřejnost

Interpretace Národní účetní rady - nejucelenější zdroj informací pro odbornou veřejnost

Souhrn interpretací Národní účetní rady přímo od jejich autorů naleznete v nové publikaci!

15.05.2019 Publikace