Tiskové zprávy

Profesní komory vyzývají budoucího premiéra ke schůzce a varují před neúměrným nárůstem administrativy

Ve středu 29. 11. 2017 proběhlo tradiční každoroční setkání prezidentů profesních komor zřízených zákonem. Mezi hlavní výstupy ze setkání patřila výzva budoucímu premiérovi ke společnému setkání se zástupci všech profesních organizací.

04.12.2017 Tiskové zprávy

25 let od nabytí účinnosti zákona o daňovém poradenství přijala Komora 96 nových daňových poradců

Dnes se v prostorách Rytířského sálu Nové radnice v Brně uskutečnilo slavnostní předávání osvědčení novým daňovým poradcům. Ing. Petra Pospíšilová, prezidentka Komory daňových poradců ČR, do svých řad přivítala nové kolegy, kteří prokázali své znalosti z oblasti daňové i ekonomické teorie a praxe v náročný...

01.12.2017 Tiskové zprávy

Digitalizace daní je nezvratný proces

Schopnost přizpůsobit se novým technologickým možnostem a v kombinaci s expertní znalostí daňové problematiky klientům přinášet jedinečnou přidanou hodnotu, to je budoucnost daňového poradenství.  

29.11.2017 Tiskové zprávy

25. řádná valná hromada Komory daňových poradců ČR

Dnes se v prostorách paláce Žofín konala Valná hromada Komory daňových poradců ČR.

03.11.2017 Tiskové zprávy

Zajišťovací příkaz – mimořádný prostředek nebo standardní nástroj při výběru daní?

Problematika využívání zajišťovacího příkazu je dlouhodobě diskutována na úrovni Komory daňových poradců ČR a státní správy. Komora proto včera uspořádala Kulatý stůl, na který přijali pozvání zástupci z GFŘ, MF ČR, NSS a ASMP. Výstupem setkání je tisková zpráva.

31.10.2017 Tiskové zprávy