Tiskové zprávy

Expertní skupina ministryně financí projednávala návrhy Komory daňových poradců na změnu právní úpravy ve věci zajišťovacích příkazů

Tisková zpráva z jednání expertní skupiny , které bylo iniciováno návrhy KDP ČR na změnu právní úpravy při vydávání zajišťovacích příkazů, které zazněly dne 30. října 2017 na semináři organizovaném Komoru na půdě Nejvyššího soudu v Brně.

11.01.2018 Tiskové zprávy

Profesní komory vyzývají budoucího premiéra ke schůzce a varují před neúměrným nárůstem administrativy

Ve středu 29. 11. 2017 proběhlo tradiční každoroční setkání prezidentů profesních komor zřízených zákonem. Mezi hlavní výstupy ze setkání patřila výzva budoucímu premiérovi ke společnému setkání se zástupci všech profesních organizací.

04.12.2017 Tiskové zprávy

25 let od nabytí účinnosti zákona o daňovém poradenství přijala Komora 96 nových daňových poradců

Dnes se v prostorách Rytířského sálu Nové radnice v Brně uskutečnilo slavnostní předávání osvědčení novým daňovým poradcům. Ing. Petra Pospíšilová, prezidentka Komory daňových poradců ČR, do svých řad přivítala nové kolegy, kteří prokázali své znalosti z oblasti daňové i ekonomické teorie a praxe v náročný...

01.12.2017 Tiskové zprávy

Digitalizace daní je nezvratný proces

Schopnost přizpůsobit se novým technologickým možnostem a v kombinaci s expertní znalostí daňové problematiky klientům přinášet jedinečnou přidanou hodnotu, to je budoucnost daňového poradenství.  

29.11.2017 Tiskové zprávy

25. řádná valná hromada Komory daňových poradců ČR

Dnes se v prostorách paláce Žofín konala Valná hromada Komory daňových poradců ČR.

03.11.2017 Tiskové zprávy