Unikátní přednáškový cyklus Právní vzdělávání pro poradenství - přednášky on-line formou

Publikováno 05.09.2023

Komora daňových poradců ČR ve spolupráci s Právnickou fakultou Masarykovy univerzity v Brně pořádá další běh úspěšného dlouhodobého vzdělávacího programu Právní vzdělávání pro poradenství, který proběhne v období září 2023 - červen 2025.

Oproti předchozím ročníkům proběhnou přednášky pouze on-line formou. Odpadá tak časově náročné cestování a přednášky bude možné sledovat s pohodlí domova nebo kanceláře. Právní vzdělávání zohledňuje potřeby daňových poradců a jejich spolupracovníků, stejně tak je vhodné pro všechny, kteří se v daňové oblasti pohybují. Cílem je doplnit posluchačům základy teoretického právního vzdělání a rozšířit jim právní znalosti využitelné v jejich praxi. Kladné ohlasy účastníků potvrzují vysokou kvalitu přednášek a využitelnost v praxi. 

Vzdělávání je původně rozvrženo do 18 seminárních dnů v průběhu dvou let a zaměří se mimo jiné na obchodní, občanské, správní, pracovní, trestní a mezinárodní právo. Každý účastník má možnost v závěru kurzu obdržet osvědčení o absolvování. Pro online formát jsou původně celodenní přednášky rozloženy do dvou dnů, aby nebylo jejich sledování tak náročné.

V roce 2023 bude tento cyklus Právního vzdělávání pro poradenství jediný, který Komora daňových poradců otevírá.

Podrobnosti a přihlášku naleznete zde.