Unikátní přednáškový cyklus Právní vzdělávání pro poradenství - většina přednášek on-line formou

Publikováno 08.02.2021
Komora daňových poradců ČR ve spolupráci s Právnickou fakultou Masarykovy univerzity v Brně pořádá další běh úspěšného dlouhodobého vzdělávacího programu Právní vzdělávání pro poradenství, který proběhne v období únor 2021 - prosinec 2022.
 
Oproti předchozím ročníkům bude většina přednášek on-line, včetně celého jarního semestru. Odpadá tak časově náročné cestování a přednášky bude možné sledovat s pohodlí domova nebo kanceláře. Právní vzdělávání zohledňuje potřeby daňových poradců a jejich spolupracovníků, stejně tak je vhodné pro všechny, kteří se v daňové oblasti pohybují. Cílem je doplnit posluchačům základy teoretického právního vzdělání a rozšířit jim právní znalosti využitelné v jejich praxi. Kladné ohlasy účastníků potvrzují vysokou kvalitu přednášek a využitelnost v praxi. 
 
Vzdělávání je původně rozvrženo do 18 seminárních dnů v průběhu dvou let a zaměří se mimo jiné na obchodní, občanské, správní, pracovní, trestní a mezinárodní právo. Každý účastník má možnost v závěru kurzu obdržet osvědčení o absolvování. Pro online formát (Microsoft Teams) je většina původních celodenních přednášek rozložena do dvou půl dnů, aby nebylo jejich sledování tak náročné. 
 
V roce 2021 bude tento cyklus Právního vzdělávání pro poradenství jediný, který Komora daňových poradců otevírá.

Podrobnosti a přihlášku naleznete zde.