Aktuality

Nové publikace

Široká nabídka nových publikací – Zákon o nemocenském pojištění, Zákoník práce, Sbírka souvztažností, Roční zúčtování, Cestovní náhrady

Právě vyšlo: Cestovní náhrady, Zákoník práce, Roční účtování daně z příjmů, Sbírka souvztažností, Zákon o nemocenském pojištění - vše k právnímu stavu roku 2023. 

10.01.2023 Publikace

Chcete proniknout do fungování jednotlivých daní i daňového systému jako celku?

Publikaci Daňový systém ČR 2022 najdete v našem e-shopu! 

08.12.2022 Publikace

Nová kniha Právní psaní – umění napsat dobrý text nejen pro právníky!

Dobrý text může představovat rozdíl mezi výhrou a prohrou v řízení. Průvodce formálními náležitostmi i stylistikou, ale zejména způsoby, jak učinit text srozumitelnější a přesvědčivější nově v e-shopu KDP ČR.

31.10.2022 Publikace

Kybernetická bezpečnost se týká i Vás!

Kybernetické bezpečnostní incidenty hrozí každé organizaci. Cílem monografie Kybernetický incident 3D: IT, právo a compliance je pomoci těm, kteří se kybernetickými incidenty v praxi zabývají.

18.10.2022 Publikace

Pro orientaci ve všech povinnostech práce personalisty využijete novou publikaci!

Abeceda personalisty 2022: dovolená, ochrana soukromí a osobních údajů zaměstnanců s ohledem na nařízení GDPR, nové redukční hranice od 1. 1. 2022 pro účely poskytování náhrady mzdy nebo platu v prvních dvou týdnech dočasné pracovní neschopnosti nebo karantény, zaměstnanecké benefity – toto vše najde...

09.10.2022 Publikace