Firma roku 2022 a Živnostník roku 2022 mají své vítěze

Publikováno 14.12.2022

Ve čtvrtek 8. prosince proběhl v Paláci Žofín slavnostní galavečer, na kterém se sešli krajští finalisté podnikatelských soutěží IBM Firma roku a MONETA Živnostník roku, aby se dozvěděli, kdo se stane celorepublikovým vítězem.

Vítězem v kategorii MONETA Živnostník roku se stal zemědělec Jan Bošina, který hospodaří na Broumovsku. Celorepublikový titul IBM Firma roku si ze slavnostního galavečera na Žofíně odvezla ostravská společnost Biohealing vyrábějící léčivé přípravky z amniové membrány. V doprovodných kategoriích Srdcař roku zvítězil potulný sadař Dominik Grohmann, České stříbro získalae společnost Kitl obnovující tradici Vratislavické kyselky. Podrobnosti si můžete přečíst v přiložené tiskové zprávě nebo na www.firmaroku.cz.

Komora daňových poradců ČR je odborným partnerem soutěže, které udělila i svoji záštitu. Za Komoru se slavnostního vyhlášení zúčastnili Petra Pospíšilová, prezidentka Komory, Michal Frankl, člen Prezidia, Edita Ševcovicová, náhradnice Prezidia, a Radek Neužil, tajemník Komory.

Vítězů blahopřejeme.

Záznam celého galavečera je zařazen do vysílání ČT2 dne 16.12. od 17:30 hod. Zpětně můžete vyhlášení shlédnout na iVysílání ČT pod odkazem Firma roku 2022.

 

Název souboru Velikost
2022_12_08_TZ_Léčiva z placenty a ekologické zemědělství.pdf 748KB Stáhnout