Seznam poradců

Říká o sobě

Působím jako jednatel a partner v daňové kanceláři Bright Capital s.r.o. pro region Praha a ACCTA Bohemia s.r.o. pro východní Čechy. Daňovému poradenství a účetnictví se plně věnuji od roku 2015 a to jak pro sféru podnikatelů, tak i pro neziskový sektor. V daních se specializuji na daň z příjmů fyzických a právnických osob, DPH a mezinárodní zdanění. Při své práci se snažím jít neustále s dobou a hledám pro klienty funkční řešení, která jim zeštíhlí firemní procesy, zredukují administrativu a ušetří náklady. Mám zkušenosti s optimalizaci finančních procesů pomocí metodiky LEAN a Six Sigma u nadnárodních společností i menších firem. Mimo oblast poradenství se aktivně věnuji akademické činnosti a pravidelně přispívám do odborných periodik a vědeckých časopisů. Jsem členem sekce Komory daňových poradců pro oblast zdanění právnických osob a mezinárodního zdanění. Více informací naleznete na mám Linkedin profilu, popř. na webových stránkách výše zmíněných společností.

Specializace

  • Daň z nemovitých věcí
  • Daň z přidané hodnoty
  • Daň z příjmů fyzických osob
  • Daň z příjmů právnických osob
  • Daňová evidence
  • Mezinárodní zdanění
  • Neziskové organizace
  • Silniční daň
  • Správa daní a poplatků
  • Účetnictví

Jazyky

Angličtina
Němčina

Aktivity

Likvidátor
Oceňování majetku
Účetní expert

Kontaktní informace

Kraj Praha
Sídlo Voskovcova 1130/30, Hlubočepy, 152 00 Praha
Kancelář Voskovcova 1130/30, Hlubočepy, 152 00 Praha
Telefon +420 731 245 232
E-mail kabrt@brightcapital.cz
Datová schránka ipiiv9w
IČO 86981790
CFE Je v Evropském seznamu daňových poradců
KDP 3 roky v evidenci Komory
Více na webu https://linkedin.com/in/tkabrt

Služby Tomáše Kábrta využíváme již šestým rokem. Profesionální, ale přátelský přístup, pečlivé zpracování jakéhokoliv zadání (která v reklamním průmyslu nejsou vždy zrovna standartní), spolehlivá komunikace, ochota řešit věci narychlo, ale s dostatečnou pečlivostí - na to vše se při spolupráci můžeme vždy spolehnout. Rozhodně doporučujeme!

Lenka Rambousková
finance

Kdysi mi Tomáš dával do pořádku účetnictví po předchozím účetním a volal s tím, že je účetně vše v pořádku a mimochodem se zmínil, že mi před několika týdny chtěl úřad udělit pokutu 50tis Kč. Obratem na jinak nekompromisní úřad zavolal a vysvětlil jim, že jde o chybu na jejich straně. Úřad věc uznal a žádná pokuta, stres ani dlouhé obhajování nebylo. Každý komu jsem kdy Tomáše doporučil mi dříve či později děkuje. Vedle toho našel i jak své znalosti efektivně přenášet na své kolegy, takže jeho firma roste aniž by mě klesala kvalita jeho služeb.

Jakub Chytil
Manažer v Německé firmě a podnikatel s Českou firmou

Služby Tomáše Kábrta využívá Skautský institut již řadu let. I díky němu jsme si jistí, že máme daně, mzdy i účetnictví v pořádku, což je pro nás, jako skautskou organizaci, nesmírně důležité. Kdykoliv se na Tomáše obrátíme s jakkoliv zapeklitým dotazem, víme, že udělá vše, co je v jeho moci, aby nám pomohl. A že už jsme si na něj pěkný seznam zapeklitostí vymysleli :-). Prošel si s námi otázkami spojenými s vedlejší činností v neziskovém sektoru, různými druhy financování, crowdfundingem, aj. Velmi Tomáše doporučuju právě i pro jeho ochotu řešit nové výzvy a také pro jeho velmi přátelský a lidský přístup.

Eva Staňková
Finanční ředitelka Skautského institutu

Služby Tomáše využíváme již druhým rokem. Velice oceňujeme rychlost, důslednost, preciznost a celkový přístup v rámci vedení účetnictví a mzdové agendy. Spolupráce nám usnadňuje práci, šetří starosti a čas, který můžeme věnovat jiným činnostem. Za nás mohu jedině doporučit

Tomas Livnansky
projektová činnost, realizace staveb
Komora daňových poradců eviduje daňové poradce a daňově poradenské společnosti v seznamu, zveřejňuje jejich adresy, kontaktní údaje, přihlášení k etickému kodexu a účast daňových poradců v kontinuálním profesním vzdělávání. Ostatní údaje si v seznamu spravují samotní poradci a poradenské společnosti.