Desatero vedení lidí v úspěšné firmě

Cílem kurzu je ukázat účastníkům a účastnicím základní možnosti vedení lidí ve firmě, aby uměli využít jejich potenciál a budovali dlouhodobě prosperující firmu.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro daňové poradce, vedoucí daňových kanceláří a spolupracovníky daňových poradců.

Obsahová náplň

Kurz vás provede celým „životním cyklem“ zaměstnance od výběru vhodného kandidáta, přes jeho adaptaci a rozvoj až po případné férové ukončení spolupráce. V průběhu kurzu se budeme soustředit především na kritická místa celého procesu, která mohou mít za následek demotivaci a stagnaci  zaměstnanců či dokonce neočekávané podání výpovědi seniorním zaměstnancem. A také na to, jak drahá taková „kritická místa“ mohou být. Seznámíme vás s deseti konkrétními kroky, které jsou důležité pro to, aby vaše firma z hlediska lidského potenciálu prosperovala a veškerá tíha neležela pouze na Vás. A to vše na konkrétních příkladech z praxe a v praktickém interaktivním nácviku.

Termíny

ID: Termín: Místo: Volná místa: Cena: Lektoři:
310310 19.10.2021 2021-10-19T09:00:00+02:00 - 20.10.2021 2021-10-20T17:00:00+02:00 Brno, Kozí 4, zasedací místnost KDP ČR, 6. patro 10 Ing. Gabriela Hrachovinová, LL.M.
Mgr. Hana Vykoupilová, Ph.D., Assoc CIPD
přihlásit na termín

Přednášející

Ing. Gabriela Hrachovinová, LL.M.

Ing. Gabriela Hrachovinová, LL.M.

Daňová poradkyně, soudní znalkyně, náhradní členka Prezídia KDP ČR získala praktické zkušenosti na vrcholových manažerských pozicích v tuzemských firmách i mezinárodních korporacích. Od roku 2020 působí ve vlastní daňové a znalecké kanceláři. V oblasti daní se specializuje na poskytování poradenství zejména německy mluvícím klientům a v oblasti znalectví na trestné činy daňové.

Mgr. Hana  Vykoupilová, Ph.D., Assoc CIPD

Mgr. Hana Vykoupilová, Ph.D., Assoc CIPD

Je architektkou L&D programů pro firmy nejrůznějších segmentů a velikostí, auditorkou age managementu, lektorkou, koučkou a konzultantkou v oblasti lidského kapitálu; v roce 2018 absolvovala u prestižní britské organizace Chartered Institute for Personnel and Development (CIPD) a stala se certifikovaným HR Managerem.

Doporučené publikace

Průvodce synchronicitou a synchronicita průvodcem Průvodce synchronicitou a synchronicita průvodcem
333 Kč s DPH
Zbývá 4 ks skladem