Nabídka školení a kurzů

Kontaktní osoba

Mgr. Marcela Vaňatková
E-mail: vanatkova@kdpcr.cz
Tel.: 542422329

Jak mít dobrý time management a dostatek energie, aneb Všechno začíná vizí pro rok 2023

Optimalizace času a vlastní energie je klíčovou dovedností pro výkon, daňového poradce, účetního v termínově vypjatých obdobích. Zároveň je prevencí tzv. syndromu vyhoření. Chytrá práce s časem a energií přispívá k výborné pracovní výkonnosti a vnitřní stabilitě po dlouhá léta. V tomto  kurzu budete mít také příležitost vytvořit si celkovou vizi pro své podnikání na rok 2023. Dozvíte a prakticky si vyzkoušíte, jak plánovat, řídit své úkoly, efektivně využívat čas během dne i roku; jak aktivizovat své zdroje energie a předcházet stresu. 

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen zejména pro daňové poradce a jejich spolupracovníky, ale i zájemce z oblasti zdaňování a účetnictví.

Obsahová náplň

Tento kurz spojuje unikátně čas začátku roku, který je v přírodě i v naších zvyklostech vyhrazený pro plánování nového začátku s možností vytvořit si během jednoho dne svou vizi na celý rok. Získáváte nástroje díky, kterým bude vaše vize celistvá a dosažitelná. Dlouhodobý pohled na váš čas pak doplníme poznatky z nejnovějších světových výzkumů o řízení času a práci s naší energií. Naučíme vás jednoduché přístupy, které vám pomohou se dobře rozhodovat o to, kam a jak svůj čas investujete. Řízení času je úzce spojeno s řízením naší energie během dne, proto si odnesete efektivní nástroje na její využívání během dne, měsíce i roku.  Vytvořená vize vám dá směr a rámec, pro stanovení priorit a vědomému nakládání s časem, který je vaším kapitálem.
 

 • Sestavení osobní či pracovní vize pro rok 2023 aneb mít směr a cíl je základ
 • Stanovení priorit
 • Průběžné přehodnocování priorit, práce na více projektech najednou
 • Řízení úkolů
 • Chytré využívání času
 • Naše energie a schopnost soustředění během dne, týdne, roku
 • Zdroje a požírače naší energie - krátkodobé, dlouhodobé
 • Konkrétní tipy na pracovní efektivitu
 • Techniky odolnosti vůči časovému stresu
 • Vlastní pracovní/životní hodnoty a jejich vztah k řízení času a energie
 • Akční kroky a realizace

Organizační pokyny

Workshop se koná v zasedací místnosti Komory daňových poradců, Brno, Kozí 4, v 6. patře.

Termíny

Nenalezeny žádné termíny kurzu


Přednášející

Mgr. Hana Vykoupilová, Ph.D., PCC

Mgr. Hana Vykoupilová, Ph.D., PCC

je profesionální koučkou (PCC) akreditovanou u mezinárodní profesní organizace International Coach Federation. Je architektkou ceněných programů vzdělávání a rozvoje pro nejrůz¬nější organizace, lektorkou soft (essential) skills, konzultantkou a dr¬žitelkou certifikátu v řízení lidských zdrojů britské profesní organi¬ zace CIPD. Ve své práci podporuje jednotlivce, skupiny i organizace k plnému využívání vlastního potenciálu a dosahování svých záměrů. Využívá celostní přístup a účinně zapojuje nejnovější poznatky z neurověd, psychologie a dalších vědních oborů tak, aby byly jednoduše použitelné v praxi. Je spoluautorkou knihy Připravte děti na život – Rozvoj soft skills pro každého (BizBooks, 2021), na jaře 2023 vyjde její kniha Kapesní kouč - Průvodce vnímavého člověka vlastním životem (BizBooks); je spoluzakladatelkou programu rozvoje dlouhodobé psychické odolnosti DEVĚTSIL.