Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, ve znění pozdějších předpisů, zákon č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, ve znění pozdějších předpisů, a další zákony související s těmito zákony a zákonem o evidenci skutečných majitelů

Publikováno 05.03.2020

Z Ministerstva financí jsme v rámci připomínkového řízení obdrželi Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, ve znění pozdějších předpisů, zákon č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, ve znění pozdějších předpisů, a další zákony související s těmito zákony a zákonem o evidenci skutečných majitelů.

Připomínky, které ve věci uplatnila Komora, nalezenete v příloze. Připomínky zpracoval: Ing. Mgr. Vladimír Šefl, Ph.D., právník KDP ČR. Připomínky zaslali: Ing. Bc. Jiří Nesrovnal, člen Prezidia a vedoucí Sekce DPPO; Ing. Eva Marková, zástupkyně vedoucího Sekce pro profesní otázky; Ing. Pavel Říha, člen Sekce pro profesní otázky, Ing. Mgr. Vladimír Šefl, Ph.D., právník KDP ČR.

Tyto připomínky naleznete níže v příloze.

Připomínkovaný materiál potom ve veKlepu.

Název souboru Velikost
Připomínky KDP ČR 755KB Stáhnout