Kontaktní osoba

Vratislav Mánek
E-mail: manek@kdpcr.cz
Tel.: 602595392

On-line "Elektronická kancelář daňového poradce" - prezentace software BMD NTCS

Cílem prezentace je ukázka, jak lze software BMD NTCS od společnosti BMD využívat na 100 % i ve Vaší firmě. 

Pro koho je kurz určen

Seminář je určen především členům KDP ČR, asistentům DP evidovaným v seznamu KDP ČR, dále jejich spolupracovníkům a daňově poradenským společnostem.

Obsahová náplň

Elektronická kancelář daňového poradce
Digitalizace, toto slovo posledních pár let hraje velkou roli v každodenním životě každého z nás. V soukromém životě jsme přeladili na digitální vysílání, používáme chytré telefony, televize a jiné chytré domácí spotřebiče nebo dokonce chytré domácí asistenty. 
Na druhou stranu nám digitalizace v pracovním životě dokáže práci usnadnit a tím ji velice zefektivnit. Představte si, že už nemusíte běhat do archivu, když hledáte jednu konkrétní fakturu a namísto toho si kdekoliv a kdykoliv skrze počítač, mobilní telefon nebo tablet díky připojení na internet danou fakturu snadno zobrazíte na pár kliknutí. Úspora času je nepopiratelná. Detailní evidování jakýchkoliv informací a jednotlivých výkonů pro zákazníka Vám poskytne dokonalý přehled o využití časového fondu Vašich jednotlivých zaměstnanců. Z těchto informací můžete poté rozhodnout, zda se Vám vůbec vyplatí za danou cenu pracovat pro daného klienta.
Každodenní spojení s digitalizací tedy popřít nelze. Jediné, co popřít lze je fakt, že lidé, kteří se digitalizaci brání nikdy neobjevili její přínos.

Organizační pokyny

Prezentace bude probíhat on-line, prostřednictvím platformy WEBMEETING  a je pro všechny přihlášené zdarma.

Časový rozvrh prezentace:
9:00 - 13:00 (připojování účastníků od 8:30)

Počet hodin KPV: 4

Termíny

Nenalezeny žádné termíny kurzu