Hledáme: Daňový konzultant / asistent daňového poradce s hlavní náplní práce daň z příjmů

Datum: 08.11.2019
Kategorie: Veřejná nabídka
Daňový konzultant / asistent daňového poradce s hlavní náplní práce daň z příjmů

Poradenská kancelář s více než patnáctiletou historií se sídlem na Praze 1 – Náměstí Republiky s portfoliem velkých českých společností a mezinárodních korporací hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici juniorního daňového konzultanta / asistenta daňového poradce.

Požadujeme:

•	Absolventy SŠ / VŠ nejlépe ekonomického směru
•	Minimálně 2 roky praxe v oboru daňového poradenství a / nebo účetnictví
•	Aktivní komunikaci s klienty
•	Flexibilitu a plné pracovní nasazení
•	Komunikace v angličtině výhodou

Náplň práce:

•	Poskytování konzultací v oblasti daňové problematiky se specializací na právnické osoby
•	Zpracování daňových přiznání pro klienty, zejména právnické osoby
•	Příprava a zpracování odborných stanovisek českým i zahraničním klientům
•	Účast na odborných projektech většího rozsahu

Nabízíme:

•	Zajímavou práci v kolektivu daňových poradců se zkušenostmi z „velké čtyřky“ v neformálním pracovním prostředí s minimem administrativní práce
•	Odborný a personální růst
•	Účast na školeních, celofiremních a mimopracovních akcích
•	Podporu profesních kvalifikací, jazykového vzdělávání
•	Odpovídající odměnu (včetně motivačních benefitů)
•	Práce v historickém centru Prahy
•	Lze domluvit částečně práci z domu a částečný úvazek (vhodné i pro rodiče s malými dětmi, kteří chtějí zůstat v oboru daní / účetnictví a mají chuť pracovat)

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na taxoffice@stanek-tomicek.com
Staněk, Tomíček & Partners, s.r.o.
U Prašné brány 1078/1
110 00 Praha 1
Tel.: +420 777 577 660

Kontakt

Ing. LENKA VYSKOČILOVÁ
Telefon: +420 777 577 660