Daňový konzultant (poradce) - DPH, daň z příjmů právnických osob

Datum: 05.01.2022
Kategorie: Veřejná nabídka
Poradenská kancelář s více než patnáctiletou historií se sídlem na Praze 1 – Náměstí Republiky s portfoliem velkých českých společností a mezinárodních korporací hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici daňový poradce / daňový konzultant.

Požadujeme:

•	Minimálně SŠ nejlépe ekonomického směru
•	Minimálně 3 roky praxe v oboru daňového poradenství a / nebo účetnictví
•	Schopnost komunikace s klienty
•	Alespoň základní znalost anglického jazyka

Náplň práce:

•	Poskytování konzultací v oblasti daňové problematiky se specializací na právnické osoby
        (daň z příjmů, DPH)
•	Zpracování daňových přiznání pro klienty, zejména právnické osoby (daň z příjmů, DPH)
•	Příprava a zpracování odborných stanovisek českým i zahraničním klientům
•	Účast na odborných projektech většího rozsahu

Nabízíme:

•	Zajímavou práci v kolektivu daňových poradců se zkušenostmi z „velké čtyřky“
•	Neformální pracovní prostředí s minimem administrativní práce
•	Možnost práce z domu a / nebo částečného úvazku (vhodné i pro rodiče s malými dětmi,
        kteří chtějí zůstat v oboru daní / účetnictví a mají chuť pracovat)
•	Odborný a personální růst
•	Účast na školeních
•	Podporu profesních kvalifikací
•	Odpovídající odměnu (včetně motivačních benefitů)
•	Práci v historickém centru Prahy

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na taxoffice@stanek-tomicek.com

Kontakt

Ing. LENKA VYSKOČILOVÁ
Telefon: +420 777 577 660