Daňová judikatura

Sbírka nejdůležitějších judikátů, které ovlivnily daňovou praxi

199 vč DPH
skladem

Judikáty dvou vrcholných soudů české soudní soustavy ve věcech týkajících se správy daní, především daně z přidané hodnoty, daní z příjmů a procesních záležitostí při daňových kontrolách s důrazem a vztah k rozhodnutím Soudního dvora Evropské unie. První zahrnuje přelomové judikáty z posledních let, které měly vliv na rozhodovací praxi Finanční správy a výklady a změny právních předpisů. Ve druhém dílu jsou soustředěny nejnovější rozsudky, které naznačují poslední směr vývoje rozhodování v daňových věcech. Doplněno právními větami shrnujícími základní principy.
Hlavní vlastnosti: kvalitní bílý papír, orientační prvky, uspořádání a přehledná grafická úprava zohledňující potřeby přesné práce s textem, extra široký formát A4+. Publikace s doplňkovým servisem pro nejnáročnější profesionální uživatele. Pro studium, školení a použití v denní praxi.
Doplňky a servis: k tištěné verzi e-book v pdf. Aktualizační servis v pdf s nejnovějšími informacemi o vývoji legislativy. Servisní webová stránka pro uživatele s aktuálními texty ke stažení a průběžnými informacemi

Upozornění: Využití  bonusů (e-booky, aktualizační servis, přístup k on-line službám)  může být podmíněno registrací načtením QR kódu a/nebo sdělením e-mailové adresy. Registrace nezavazuje k nákupu žádných produktů nebo služeb a lze ji kdykoliv zrušit.

 

Počet stran: 166
Rok vydání: 2021
Vazba: 230 x 297 mm (š x v)
Nakladatel: NEWSLETTER - vydavatelství