Bc. Zuzana Bartůšková

Daňový poradce (4960, BKP FINANCE s.r.o. )

Říká o sobě

Poskytuji daňové poradenství se zaměřením na malé firmy a OSVČ. Píšu blog a odborné články na různých internetových portálech (např. Portál Pohoda atd.). Působím jako lektor v oblasti účetnictví a daní. S čím vám mohu pomoci: jednorázové poradenství v oblasti DPH, daně z příjmů, silniční daně, nemovitostní daně pro podnikatele i účetní; konzultace osobně nebo dálkově (Google meet); na konzultaci je vždy třeba si nejprve emailem domluvit termín; dlouhodobá spolupráce - vedení účetnictví včetně vypracování daňových přiznání; konzultace složitějších případů s účetními; pořádám veřejné kurzy pro účetní.

Specializace

  • Daň z nabytí nemovitých věcí
  • Daň z nemovitých věcí
  • Daň z přidané hodnoty
  • Daň z příjmů fyzických osob
  • Daň z příjmů právnických osob
  • Daňová evidence
  • Silniční daň
  • Účetnictví

Jazyky

Angličtina

Kontaktní informace

Kraj Praha
Sídlo Národní obrany 909/45, Bubeneč, 160 00 Praha
Kancelář Národní obrany 909/45, Bubeneč, 160 00 Praha
Telefon +420 723 788 363
E-mail zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz
Datová schránka ieu3ywn
IČO 87382458
KDP 6 let v evidenci Komory
Více na webu https://www.bkpfinance.cz

Účetnictví a daně jsou pro mně španělská vesnice. A po většinu času na volné noze pro mne byly také zdrojem obrovského stresu, že něco pokazím, zapomenu, nedomyslím. Spolupráce s duem Zuzky a Martina skrze UcetnictviBezStarosti.cz pro mne je po několika pokusech s různými poradci doslova balzámem na ztrápenou podnikatelskou duši. Vše mi dopodrobna (je-li nutno, až do blba) vysvětlí, vše mi pohlídají, na vše mne upozorní, aktivně si řeknou o cokoliv je potřeba, myslí za mne o krok dopředu než něco stihnu pomotat. A navíc se vyznačují pozitivním přístupem k technologiím 21. století jako je e-mail, cloud či QR kódy, což mi ve vzájemné komunikaci nesmírně usnadňuje život. Zatím jsem se nesetkal s finančním úkazem, který by mi nepomohli vyřešit. Mohu doporučit ze 100 %!

Lukáš Pítra
SEO konzultant

Zuzku Bartůškovou znám nějakou dobu a v řadě případů jsem měl příležitost s ní diskutovat o účetních a daňových problémech. Své práci rozumí velmi dobře, udržuje si aktuální přehled, a proto ji také doporučuji jako účetní i jako konzultantku pro oblast daní a účetnictví.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Se Zuzanou se mi výborně spolupracuje. Zuzana je odbornice ve svém oboru a navíc daně a účetnictví umí podat srozumitelně. Což je v dnešní době naprosto úžasné. Jejích služeb ráda využívám jak pro sebe, tak i jako subdodávky pro některé mé klienty. Je tak dále Zuzano!

JUDr. Lucie Radkovičová
IT právnička a advokátka

Paní Zuzanu Bartůšovkou mohu jen doporučit. Paní Bartůškovou jsem si našla náhodou, když jsme plánovali seminář ke kontrolnímu hlášení. Ačkoliv na ní byly reference více než jen dobré, přesto nevíte do čeho jdete. S tím jak paní Bartůšková seminář vedla, i to jak ho měla připravený jsem byla velice pokojena nejen já, ale hlavně účastníci. Hned jsme se domluvily na další spolupráci!

Veronika Boušková
jednatelka

Ze dvou konzultací u Zuzany Bartůškové jsem byla nadšená. Poprvé mi poradila s akutním problémem a byla dokonce ochotná se mi věnovat, i když byla zrovna nemocná. Na další rozsáhlejší konzultaci ke kontrolnímu hlášení a účetnictví e-shopu jsem se dozvěděla celou řadu praktických u užitečných tipů. Je vidět, že Zuzana své práci rozumí a umí problematiku srozumitelně vysvětlit i laikovi.

Ivana Hlobilová
UX designerka

Zuzku znám jako součást týmu BKP Finance, protože nám vedou účetnictví. O všem mají přehled, na potřebné upozorní a posílají notifikace, abychom na něco nezapomněli. A my se tak můžeme v klidu věnovat tomu, co nás baví. Květinám. :D

Katka Burešová
Jednatel, MY FLORIST, s.r.o.

Vřele doporučuji, příjemná komunikace a přístup

Ivana Herudková
jednatel, účetní

Dnes som absolvovala konzultáciu s pani Zuzanou Bartůškovou na téma, ktoré v beženej účtovnej a daňovej praxi nestretnete práve každý deň. Táto konzultácia bola pre mňa veľkým prínosom, a to predovšetkým preto, že som dostala konkrétne odpovede na moje otázky, vrátane uvedenia zdroja, z ktorého pri posúdení mojho problému vychádza. Samozrejme okamžite po ukončení hovoru moj mozog začal generovať množstvo otázok a kombinácii, z ktorých časť by bola vhodným námetom pre ďalšiu konzultáciu, preto pevne verím, že pani Bartůškovú príliš nevydesím konštatovaním, že jej daňové poradenstvo rada využijem i v budúcnosti.

Monika Wachtarczyk
účetní
Komora daňových poradců eviduje daňové poradce a daňově poradenské společnosti v seznamu, zveřejňuje jejich adresy, kontaktní údaje, přihlášení k etickému kodexu a účast daňových poradců v kontinuálním profesním vzdělávání. Ostatní údaje si v seznamu spravují samotní poradci a poradenské společnosti.