Ing. Jitka Kučerová

Daňový poradce (4468 )

Říká o sobě

Specializuji se na rekonstrukce účetnictví, daní, rozkvět a zefektivnění finančních oddělení firem. I specialize in reconstructions of accounting, taxes and flowrishing and higher efficiency of financial departments of companies.

Specializace

 • Daň z nabytí nemovitých věcí
 • Daň z nemovitých věcí
 • Daň z přidané hodnoty
 • Daň z příjmů fyzických osob
 • Daň z příjmů právnických osob
 • Daňová evidence
 • Mezinárodní zdanění
 • Silniční daň
 • Sociální a zdravotní pojištění
 • Správa daní a poplatků
 • Účetnictví

Jazyky

Angličtina

Aktivity

Bilanční účetní
IFRS specialista

Kontaktní informace

Kraj Praha
Sídlo Šimonova 1108/5, Řepy, 163 00 Praha
Kancelář Šimonova 1108/5, Řepy, 163 00 Praha
Telefon +420 724 136 938
E-mail kucerova.jitka@centrum.cz
Datová schránka 3fefr9b
IČO 72082135
KDP 11 let v evidenci Komory
Více na webu https://www.jitkakucerova.cz

Paní Ing. Jitce Kučerové velice děkuji za důležité rady, informace, zkušenosti a zejména za nabídnutou pomoc se zpracováním všech podkladů k dani. Oceňuji především rychlost, pečlivost a profesionalitu v kombinaci se vstřícností a jednáním v milém prostředí a atmosféře. Velice rád bych využil jejích služeb i při další příležitosti a rozhodně je mohu dále doporučit.

Martin Pechan
státní zaměstnanec

Děkuji paní Ing. Jitce Kučerové za rychlé zpracování daně z nemovitosti. Její služby jsem využila již podruhé. Je vstřícná, milá, rychlá a její práce je velice profesionální. Vřele doporučuji její služby.

Petronela
sekretářka v nemocnici

Nejlepší služba v ČR. Pokud chcete používat danovou službu, Dopročuji abyste nakontaktoval na paní ING Jitky Kučerové.

Chanjong Park
Business Enhancement Coordinator

Jitka Kučerová mi pomohla úspěšně uzavřít můj první rok na volné noze. Nejen že připravila podklady pro přiznání daně z příjmů a další hlášení, ale poradila i s ne zcela běžnými zahraničními platbami. Oceňuji její pečlivost a skutečně široký přehled. Proto ji doporučuji jako daňovou a účetní profesionálku.

Miloš Bárta
Profesionál ve vzdělávání dospělých

Excellent service in all matters related to taxes. I would recommend her especially to non-czech speakers who need assistance related to taxes. Jitka will help you every step of the way.

Joonki Kim
Supply Chain Coordinator

I strongly recommend Jitka as a diligent tax professional who did a great job preparing my personal income and real estate tax return.

Olga
Corporate Legal Manager

Služby paní Kučerové využíváme pro daň z příjmu již několik let k naší plné spokojenosti, mohu jen doporučit!

Zdeněk Pechal
Business Consultant

Ing. Kucerova has been a great help doing the yearly taxes. The case was not straight forward as residence in 2 countries was involved. She has excellent English too. So if you are a foreigner struggling with the Czech taxes I totally recommend you her services.

Celia Clemente
Engineer Manager

Paní Jitka Kučerová nám velmi pomohla se zavedením menší firmy k platbě DPH. I nadále s námi spolupracuje . Oceňuji její vstřícnost, pečlivost, rychlé jednání a pomoc při jakémkoli problému. Děkuji za nové informace, které nám zasílá . Jsem velmi rád, že s námi spolupracuje. Bez její pomoci bychom museli naši činnost ukončit.

Milan Smékal
OSVČ

Velmi schopná a znalá poradkyně. Mohu jen doporučit, příjemné vystupování a ochota pomoci a poradit.

David Pavelka
marketingový konzultant

Odborné znalosti na vysoké úrovni, všechny mé dotazy byly odpovězeny rychle a přesně. I jako naprostý laik jsem se dokázal zorientovat i ve zdánlivě složitých situací, díky způsobu prezentace a přístupu paní inženýrky Jitky Kučerové. Ještě jednou děkuji za skvělý přístup a těším se na další spolupráci.

Filip Novák
Konzultant

Díky skvělému přístupu paní Ing. Jitky Kučerové jsem se i jako laik jednoduše zorientoval.

Josef Kostečka
Osvětlovač/Technik
Komora daňových poradců eviduje daňové poradce a daňově poradenské společnosti v seznamu, zveřejňuje jejich adresy, kontaktní údaje, přihlášení k etickému kodexu a účast daňových poradců v kontinuálním profesním vzdělávání. Ostatní údaje si v seznamu spravují samotní poradci a poradenské společnosti.