Daňový řád + Zákon o Finanční správě ČR 2020

Úplné znění obou zákonů platné pro rok 2020 s detailními komentáři novel přímo u změněných ustanovení (v praktickém kompletu s webem, e-bookem a aktualizačním servisem)


139 vč DPH
skladem

Nové vydání příručky pro profesionální uživatele po schválení velkých vládních daňových novel. Právní stav pro rok 2020.

Obsah: přehledný úvod ke zvládnutí orientace v novelách během několika minut, systematický úvodní komentář aktuálních novel + podrobný komentář všech změn přímo u novelizovaných pasáží úplného znění daňového řádu a zákona o Finanční správě ČR.

Hlavní vlastnosti: výrazné rozlišení novel a jejich detailní komentáře přímo v textu, kvalitní bílý papír, orientační prvky, uspořádání a přehledná grafická úprava zohledňující potřeby přesné práce s textem, extra široký formát A4+. Publikace s doplňkovým servisem pro nejnáročnější profesionální uživatele. Pro studium, školení, rychlé osvojení změn a použití v denní praxi.

Bezplatná podpora uživatelů:

  • E-book v pdf v platném právním stavu + e-booky v pdf s aktuálními zněními po každé změně
  • 12x ročně pravidelný aktualizační servis v pdf s nejnovějšími informacemi o vývoji daňové legislativy
  • Bonusové e-booky s podrobně komentovanými novelami, e-booky pro mobilní zobrazovací zařízení (čtečky, smartphony, tablety) ve formátu e-pub
  • Servisní webová stránka DanoveZakony365.cz pro uživatele s aktuálními texty ke stažení a průběžnými informacemi k novelám

Upozornění: Využití  bonusů (e-booky, aktualizační servis, přístup k on-line službám)  může být podmíněno registrací načtením QR kódu a/nebo sdělením e-mailové adresy. Registrace nezavazuje k nákupu žádných produktů nebo služeb a lze ji kdykoliv zrušit.

 

Počet stran: 50
Rok vydání: 2020
Vazba: 230 x 297 mm (š x v)
Nakladatel: NEWSLETTER - vydavatelství