Digitální příležitosti a hrozby v daňovém poradenství - Prezenčně
Formát události
Konference
Téma
Daně
Účetnictví
Doporučená cílová skupina
Cílem akce je poskytnout poradcům silnou odbornou podporu při výkonu profese a zprostředkovávat technologické produkty včetně nástrojů digitalizace a současně upozornit na hrozby kybernetického prostoru.
Termíny - Prezenčně:
- Běžná cena 4 900 Kč
- Student 590 Kč
Obsahová náplň
9:00 - 10:00 |
Prezence účastníků |
10:00 - 12:00 |
Úvodní slova, zahájení konference
|
12:00 – 13:00 |
Přestávka na oběd |
13:00 – 14:30 |
„Institucionální“ zkušenosti s digitalizací a kybernetickou bezpečností Moderátor: Milan Vodička, vedoucí sekce IT KDP ČR Přednášející (jména budou upřesněna):
|
14:30 – 15:00 |
Přestávka na kávu |
15:30 – 17:00 |
Zkušenosti a očekávání v oblasti kybernetické bezpečnosti a digitalizace pro práci daňového poradce Panel se zaměří na sdílení zkušeností a pohledů na aktuální témata kybernetické bezpečnosti a digitální transformace, které významně ovlivňují práci daňových poradců, právníků, auditorů i účetních. Diskutující nabídnou své názory na dopady kybernetických hrozeb a proměnu poradenské praxe v době rychle postupující digitalizace. Cílem panelu je představit různé perspektivy na budoucí vývoj technologií v poradenských službách, otevřít diskuzi o výzvách a příležitostech, které s sebou přináší, a zamyslet se nad tím, jak se na ně připravit. Moderátoři: Robert Jurka, CEO ETL Global a Libor Vašek, VŠE Praha Diskutující:
|
Pro koho je kurz určen
Kurz je určen pro daňové poradce, asistenty a spolupracovníky a obecně pro odbornou veřejnost se zájmem o novinky v oblasti digitalizace a kybernetické bezpečnosti.
Přednášející
Organizační pokyny
Konference se koná v kongresovém sále hotelu DUO Praha, Teplická 492. V průběhu akce bude zajištěno drobné občerstvení a oběd pro všechny účastníky.
Účastnické poplatky
Early birds zvýhodněná cena pro daňové poradce a jejich asistenty:
- do 30.6.2025 je účastnický poplatek 2.940 Kč,
- od 1.7.2025 se cena účastnického poplatku zvyšuje na 3.500 Kč vč. DPH.
Eartly birds veřejnost:
- do 30.6.2025 je účastnický poplatek 4.900 Kč vč. DPH,
- od 1.7.2025 se cena účastnického poplatku zvyšuje na 5.500 Kč vč. DPH.
Cena pro studenty zůstává po dobu prodeje stejná:
- studenti 590 Kč vč. DPH