Průvodce českými účetními standardy v návaznosti na rozpočtová pravidla, zákon o obcích a další právní předpisy 2019 TEORIE

S možností stažení e-booku.

1 089 vč DPH
skladem

Průvodce českými účetními standardy v návaznosti na rozpočtová pravidla, zákon o obcích a další právní předpisy -  TEORIE 
Veřejná správa
- obce, DSO
- příspěvkové organizace

Úvodní slovo autorky:

Milé kolegyně a vážení kolegové,

držíte v ruce druhé vydání dvojknihy Průvodce českými účetními standardy pro obce, DSO a příspěvkové organizace – teorii a příklady. Teorie je společná. Příklady jsou vytvořeny především pro obce a DSO, i když tam naleznete i nějaké příklady pro příspěvkové organizace. Rozpočtová skladba je samozřejmostí. E-book je také samozřejmostí.
Mám radost, že se část Účetního Portálu pro veřejný sektor zdárně rozvíjí. Máme nově redakční radu pro veřejný sektor se vzácnými členy, například kolegyní Simonou Pacákovou a dalšími. Je to naprostá novinka, získali jsme také nové autory a moc si toho vážíme. Věříme, že novou energii budete z našich článků cítit.
Knihy jsou napsány pro všechny účetní na obci, které chtějí zdokonalit svoji práci, a také pro všechny daňové a účetní kanceláře, které se o obce a příspěvkové organizace starají nebo starat budou.
Přeji nové dvojknize hodně zdaru a těším se na Vaše připomínky.

Pěva Čouková


 

 

 

Autor: Rok vydání: 2019
Vazba: kroužková A4
Nakladatel: Účetní portál