Riziko účetních chyb a podvodů ve světle kreativního účetnictví

Nástroje efektivního řízení a hodnocení rizik v účetnictví

298 vč DPH
zbývá 2 ks skladem

Kniha je určena všem zájemcům o problematiku účetnictví, jeho možností a rizik, jeho vypovídací schopnosti a nalezení kvalitních nástrojů nejen pro řízení rizik, ale také pro dosahování podnikatelských cílů. Je napsána pro řídící pracovníky, tvůrce účetnictví, specialisty v oblasti auditu a controllingu a v neposlední řadě pro všechny uživatele účetnictví, kteří chtějí maximalizovat dostupné informace pro řešení svých rozhodovacích úloh.

Ing. Zita Drábková, Ph.D.
(drabkova@taxart.cz, www.taxart.cz)
Absolvovala inženýrské a doktorské studium na Fakultě managementu VŠE v Praze. Navíc získala titul MBA v programu Finanční management a účetnictví. Od roku 1997 pracuje jako daňový, účetní a ekonomický poradce. Je jednatelkou společnosti TAXART CZ s.r.o. poskytující daňové, účetní a ekonomické poradenství. Působila 15 let na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity. V současné době je členkou Katedry cestovního ruchu Metropolitní univerzity Praha. Ve výzkumu se zaměřuje na aspekty kreativního účetnictví, řízení rizik účetních chyb a podvodů v kontextu kvality vypovídací schopnosti účetních výkazů pro ekonomická rozhodování.
Je autorkou CFEBT trojúhelníku účetních chyb a podvodů z pohledu uživatelů účetních výkazů, který se zabývá rizikem účetních chyb a podvodův podmínkách českých účetních předpisů a Mezinárodních standardů účetního výkaznictví.  
 
Motto: Úspěch začíná v hlavě. Jděte za svými sny a začněte myšlenkou!

Autor: Počet stran: 148
Rok vydání: 2020
Vazba: brožovaná
Nakladatel: Wolters Kluwer, a.s.