Vzory podání a úkonů podle správního řádu s vysvětlivkami

2. aktualizované vydání

490 vč DPH
skladem

Kniha obsahuje vzory podání, které je možné učinit vůči rozličným správním orgánům, a vzory úkonů, které činí správní orgány.

Celkem 184 vzorů vychází z obsahu správního řádu a jeho jednotlivých ustanovení. Jsou to vzory úkonů, které mohou být učiněny v různých procesních postupech a v jejich různých stadiích. Zastoupeny jsou jak vzory úkonů, které je možné učinit a uplatnit v rámci správního řízení, tak i vzory vztahující se k postupům v rámci tzv. jiných úkonů, veřejnoprávních smluv, opatření obecné povahy a stížností.
Každý vzor je doplněn vysvětlivkami, které jej zasazují do kontextu a informují o souvislostech, které jsou s ním spojeny.
Autoři jsou odborníky z akademické sféry i aplikační praxe, kteří mají se správním řádem dlouholeté zkušenosti.
Publikace může být nápomocná jak fyzickým a právnickým osobám, které se v různých životních situacích obracejí na správní orgány s žádostí o řešení, tak i správním orgánům, které na ně musí reagovat.
Vzory v editovatelné podobě jsou dostupné ke stažení z internetu po zadání jedinečného kódu, který je ke knize přiložen. Podrobný návod naleznete uvnitř knihy.

Autor: Počet stran: 320
Rok vydání: 2020
Vazba: brožovaná
Nakladatel: Nakladatelství Leges, s. r. o.