Zákon o dani z přidané hodnoty 2021 s komentářem změn

Úplné znění zákona pro rok 2021 s detailními komentáři novel přímo u změněných ustanovení (v praktickém kompletu s webem, e-bookem a aktualizačním servisem)

149 vč DPH
skladem

Nové vydání příručky pro profesionální uživatele po schválení všech novel. Právní stav pro rok 2021.
Obsah: přehledný úvod ke zvládnutí orientace v novelách během několika minut, systematický úvodní komentář aktuálních novel + podrobný komentář všech změn přímo u novelizovaných pasáží úplného znění zákona o dani z přidané hodnoty.
Hlavní vlastnosti: výrazné rozlišení novel podle časových úrovní a jejich detailní komentáře přímo v textu, kvalitní bílý papír, orientační prvky, uspořádání a přehledná grafická úprava zohledňující potřeby přesné práce s textem, extra široký formát A4+. Publikace s doplňkovým servisem pro nejnáročnější profesionální uživatele. Pro studium, školení, rychlé osvojení změn a použití v denní praxi.
Doplňky a servis:  E-book v pdf v platném právním stavu + e-booky v pdf s aktuálními zněními po každé změně + e-book v ePub, 12x ročně pravidelný aktualizační servis Daňový měsíčník v pdf s nejnovějšími informacemi o vývoji daňové legislativy.
Bonusové e-booky s podrobně komentovanými novelami, e-booky pro mobilní zobrazovací zařízení (čtečky, smartphony, tablety) ve formátu ePub.
Servisní webová stránka DanoveZakony365.cz pro uživatele s aktuálními texty ke stažení a průběžnými informacemi k novelám

Upozornění: Využití  bonusů (e-booky, aktualizační servis, přístup k on-line službám)  může být podmíněno registrací načtením QR kódu a/nebo sdělením e-mailové adresy. Registrace nezavazuje k nákupu žádných produktů nebo služeb a lze ji kdykoliv zrušit.

 

Počet stran: 72
Rok vydání: 2021
Vazba: 230 x 297 mm (š x v)
Nakladatel: NEWSLETTER - vydavatelství