Běh KDP ČR

7. ročník běhu Komory daňových poradců

---

... aneb "s daňovým poradcem vás daně nedoběhnou"

Zveme Vás znovu srdečně na sportovní dopoledne pro celou rodinu, které se bude konat opět v Mariánském údolí v Brně. Můžete se těšit na příjemnou atmosféru závodu i bohatý doprovodný program.
Akce je určena nejen pro daňové poradce, ale i pro širokou veřejnost. Přijďte změřit své běžecké síly s kolegy a přáteli. V letošním roce mohou závodit opět také děti, pro které je připraven dětský běžecký závod.

Termín: sobota, 16. září 2023 (10:00 - 13:00 hod.).
Místo konání: Mariánské údolí, Brno - Líšeň, centrum závodu restaurace Eldorádo 
 

Tratě a mapa závodu

Tratě jsou vedeny Mariánským údolím po asfaltových nebo hlinito-štěrkových cestách. Start je na louce před restaurací Eldorádo, běží se po pravé straně údolí (proti toku říčky), otočka je pak na konci vodní nádrže Pod hrádkem, zpět se běží stejnou cestou. Jeden okruh vychází přibližně na 5 km

Zobrazit trať na mapě

Závodníci a závodnice mají možnost se přihlásit na některou z těchto variant běhu:

Krátká trať - 1 okruh - 5 km
Dlouhá trať - 2 okruhy - 10 km

 

Na základě velmi pozitivního ohlasu v předchozích ročnících připravujeme i letos závod pro děti. Děti můžou závod absolvovat samostatně, nebo v doprovodu rodičů. Délka závodu je ca. 100 m pro nejmenší a ca. 350 m pro starší děti. Dětský závod je určen pro předškoláky a prvňáčky. Každý dětský závodník bude odměněn. Kapacita závodů pro děti je 30.

Časový harmonogram

9:15 - 10:45
prezence závodníků (prezence dětských závodníků probíhá do 9:45 hod)
9:50
sraz dětí na louce a rozcvička pro děti
10:00
start dětského závodu, ocenění malých závodníků
11:00
start hlavního závodu (dvě startovní vlny - 10 km v 11:00 / 5 km v 11:05)
12:00 - 12:20
předpokládaný čas doběhu posledních závodníků, v tomto čase si závodníci můžou vyzvednout občerstvení u restaurace Eldorado
12:20 - 12:35
rozhovor s hostem
cca. 12:35
vyhlášení výsledků

Kategorie

Pro zařazení do věkové kategorie je důležitý ročník narození, uveďte prosím v poznámce při objednávce, popř. emailem organizátorovi. Startovní listiny budou průběžně před závodem zveřejňovány na našich webových stránkách.

Žákovská kategorie:

 • kluci a holky do 15ti let

Ženy:

 • juniorky / ročníky do 1994 včetně
 • 30+ / 1993 - 1984
 • 40+ / 1983 - 1974
 • 50+ / 1973 a starší

Muži

 • junioři / ročníky do 1994 včetně
 • 30+ / 1993 - 1984
 • 40+ / 1983 - 1974
 • 50+/ 1973 a starší

Soutěž 4členných týmů - Vyhodnotíme nejlepší tým závodníků. Jeden tým musí být složen ze 4 závodníků - dva členové týmu poběží dlouhou a dva krátkou trať. Registrujte se prosím jmenovitě na příslušnou délku tratě a požadavek sečtení týmového času sdělte prosím pořadateli (buď formou poznámky v objednávce, nebo emailem na vanatkova@kdpcr.cz).

Startovní balíček

Startovní balíček pro registrované závodníky bude obsahovat:

 • startovní číslo s elektronickým čipem; které se vrací po závodě organizátorovi;
 • drobné pozornosti partnerů závodu;
 • každý závodník po doběhu dostane sladkou odměnu
 • drobné občerstvení včetně nápojů.

Startovní balíček si bude možné vyzvednout v den konání závodu na prezenci. V jednotlivých kategoriích budou vyhlášeny nejlepší časy. Na běžce s nejlepšími časy čekají zajímavé ceny od partnerů závodu.

Dětští závodníci dostanou zapůjčené startovní číslo a při doběhu drobný dáreček za svůj výkon.

Pravidla závodu

1. Každý účastník závodu svou registrací, zaplacením startovného, nastoupením do závodu a převzetím svého ID čipu prohlašuje, že:

 • je seznámen s danými podmínkami a pravidly závodu, že je fyzicky a psychicky způsobilý se závodu zúčastnit a že se účastní dobrovolně na vlastní odpovědnost a nebezpečí;
 • bere na vědomí, že pořadatel během soutěže nepřebírá odpovědnost za škodu za odložené věci;

2. Pořadatel není odpovědný za jakoukoliv újmu na zdraví, škodu na majetku nebo jinou úhonu vzniklou v souvislosti s účastí v závodě nebo jeho sledováním. Po dobu závodu jsou přítomni dva zdravotníci v centru závodu pro případ nutného zdravotního ošetření.

3. Registrace je považována za platnou až po jejím zaplacení, a to částkou platnou v den platby, která je v plné výši připsána na účet pořadatele.

4. Registrační poplatek (startovné) potvrzený účastníkem lze převést na jinou osobu po dohodě s organizátorem. Případné změny je možno provést nejpozději do 9. září 2023.

5. Kapacita závodu je omezena. Maximální počet závodníků je 150. V případě zrušení akce ze strany organizátora, bude registrační poplatek vrácen účastníkovi.

6. Předpokládá se hromadný start závodníků. Při vyšším počtu závodníků si pořadatel vyhrazuje právo závodníky rozdělit do dvou startovních vln. Startovní listina bude vyvěšena viditelně v místě závodu.

7. Pořadatel si vyhrazuje právo možnosti změny v programu a propozicích a žádá o respektování stanovených pravidel.

8. V případě nepřízně počasí bude délka závodu zkrácena z důvodu nevhodných běžeckých podmínek na louce před centrem závodu.

Startovné a registrace

Přihlášku/objednávku je možné vytvořit i pro více osob současně. Pro objednání účasti na akci je nutné se na stránkách zaregistrovat. Daňoví poradci se přihlašují pod svým účtem daňového poradce.

 • 490 Kč dospělí nad 26 let
 • 190 Kč studenti hradí snížený poplatek. (při elektronické registraci je nutné vložit číslo studentského průkazu ISIC; sleva platí do 26 let).
 • 190 Kč žákovské kategorie
 • 650 Kč / cena startovného na místě před zahájením závodu.
 • 100 Kč / účast v dětském závodě. 
 • 4členné týmy hlaste organizátorovi, popř. vepište do poznámky Vaší objednávky.
Registrace je otevřena do 9. září 2023. Po tomto datu je možné se přihlásit přímo na místě - cena 650 Kč, studenti 190 Kč, děti 100 Kč.
Zaregistrovat se do závodu

Napište prosím Váš ročník narození do poznámky v průběhu registrace. Potřebujeme pro zařazení do příslušné věkové kategorie.

Změny v registraci je možno provést do 9. září 2023 po domluvě s pořadatelem.

Kontakt

Marcela Vaňatková
E-mail: vanatkova@kdpcr.cz
Tel.: 542 422 329
Mobil: 602 767 610

Připomenutí atmosféry minulých ročníků

Hudba k videu 2. a 3. ročníku je použita za laskavého svolení skupiny Mirai se skladbou "Když nemůžeš, tak přidej!".

4. ročník / 4.5.2019

3. ročník / 5.5.2018

2. ročník / 29.4.2017

1. ročník / 7.5.2016