Mgr. Marcela Vaňatková
vanatkova@kdpcr.cz +420 542 422 329

Online kurz - Zvládání stresu, prevence syndromu vyhoření (Základní kurz) - on-line

Formát události

Neuvedeno

Zvládání stresu - prevence syndromu vyhoření aneb jak si uchovat energii a nevyhořet  

„Stres – dobrý sluha, zlý pán.“
„Štěstí tvého života záleží na druhu tvých myšlenek.“ 

Kurz je zaměřen na pochopení souvislostí mezi stresem, zdroji naší energie a našimi možnostmi zátěžové situace zvládat. Zabývá se rozvíjením psychické odolnosti jakožto klíčové dovednosti dnešní doby.
Syndrom vyhoření je extrémně rozšířenou diagnózou, která člověku a jeho okolí často zcela promění život.  Profese daňového poradce patří mezi skupiny povolání, kterých se stres i syndrom vyhoření velmi výrazně dotýkají. Komora daňových poradců pro Vás proto otevírá online kurz, který Vám pomůže zvládat zátěžové situace a změny a předcházet syndromu vyhoření. 

 

Slova kolegyně, daňové poradkyně, po absolvování kurzu v letošním roce:

Kurz byl naprosto úžasný a rozhodně jsem pro další pokračování - nejlépe celoživotní :). Nikdy předtím bych nevěřila, jak moc mě kurz nasměruje a kolik námětů k přemýšlení a změně mi nabídne. 

Vyberte místo konání:

Termíny - on-line:

Pro vybranou variantu není vypsaný žádný termín.

Obsahová náplň

Ke každé lekci je zpracován výukový materiál (pracovní listy, prezentace). Mezi jednotlivými lekcemi účastník obdrží motivační balíček - inspiraci formou citátu, příběhu, koučovací otázky, připomenutí úkolu do příště. V mezidobí účastník plní úkoly zaměřené na rozvoj probíraných znalostí a nácvik dovedností v praxi.

Kurz se skládá z pěti 120ti minutových workshopů, který se uskuteční v těchto termínech:

  • 30. 9. 2022
  • 7. 10. 2022
  • 21. 10. 2022
  • 4. 10. 2022
  • 25. 10. 2022

Doporučení: Online kurz volně navazuje dvoudenní prezenční kurz ve Wellness Penzionu Medličky, který se koná na podzim 2022. Vice informací najdete zde.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen zejména pro daňové poradce a jejich spolupracovníky.