Dnes odstartoval v pořadí již 9. ročník profesní soutěže DAŇAŘ & DAŇOVÁ FIRMA ROKU

Tisknout
Publikováno 06.11.2018
Byl odstartován v pořadí již 9. ročník profesní soutěže DAŇAŘ & DAŇOVÁ FIRMA ROKU. O půlnoci z pondělí na úterý 6. listopadu 2018 bylo otevřeno na webových stránkách soutěže www.danarroku.cz celkem šest kategorií, ve kterých je možné zasílat nominace či hlasy. Na základě ohlasů široké veřejnosti bude v tomto ročníku opět vyhlášena i kategorie Nejlepší lektor/lektorka v daních.  
 
 
Odborná veřejnost, kterou představují odborníci a specialisté z daňové oblasti, bude rozhodovat svými hlasy o titulech: Daňař roku 2018, Daňová naděje a Daňová osobnost roku 2018. Naproti tomu široká veřejnost bez omezení bude moci zaslat hlas svému nejvstřícnějšímu pracovišti finančního úřadu, nejoblíbenějšímu lektorovi v daních či může nominovat nejžádanějšího zaměstnavatele v daních. Novinkou pro tento ročník bude vyhlášení kategorie Největší poradenské firmy roku 2018 (sestavení žebříčku nejvýznamnějších daňových firem roku 2018). Hlasování probíhá na stránkách www.danarroku.cz, které mají zcela nový „kabát“, a bude ukončeno 7. ledna 2019. Výsledky soutěže budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru o měsíc později, konkrétně 7. února 2019. 
 
Pořadatelem soutěže je společnost Wolters Kluwer ČR, a. s. Komora daňových poradců ČR je společně s Komorou certifikovaných účetních a Svazem účetních ČR mediálním partnerem.
 
Harmonogram soutěže:
• zahájení 6. listopadu 2018,
• ukončení hlasování 7. ledna 2019 (nominace do 23. listopadu 2018),
• slavnostní vyhlášení výsledků 7. února 2019.
 
Více informací naleznete na webové stránce www.danarroku.cz. 
Název souboru Velikost
TZ_Daňař a daňová firma roku 2018.pdf 496KB Stáhnout