Mediální výstupy

Komora daňových poradců nesouhlasí s novelou Daňového řádu

Komora daňových poradců nesouhlasí s novelou Daňového řádu, která pod vlajkou transpozice směrnice o přístupu daňových orgánů k informacím z oblasti boje proti praní špinavých peněz (Směrnice DAC 5), zásadním způsobem prolamuje mlčenlivost daňových poradců, advokátů a notářů.

22.03.2017 Mediální výstupy

Vyjádření Komory daňových poradců ČR k aktuální legislativní situaci

Připravované změny daňových předpisů se opět komplikují. Bohužel hádky politiků odnášejí daňoví poplatnici, kteří žijí v nejistotě, a do dnešního dne nevědí, jak bude vypadat jejich zdanění v roce 2017. To jako Komora důrazně odmítáme.   

10.03.2017 Mediální výstupy

Názory Komory zazněly v České televizi

Ing. Jiří Nesrovnal, člen Prezidia KDP ČR a vedoucí Sekce daně z příjmů právnických osob, byl hostem pořadu České televize Interview ČT24, kde diskutoval aktuální otázky týkající se daňové legislativy.

02.03.2017 Mediální výstupy

Na otázky týkající se daňového přiznání odpovídal v pořadu Káva o čtvrté Ing. Jiří Nesrovnal

Máte více zaměstnavatelů? Přivyděláváte si? Podnikaté? Pronajímáte byt? Na otázky Tomáše Voženílka, týkající se daňového přiznání v pořadu Káva o čtvrté na Českém rozhlase Dvojka, odpovídal Ing. Jiří Nesrovnal, daňový poradce a člen Prezidia daňových poradců ČR.

09.02.2017 Mediální výstupy

Názory Komory pravidelně zaznívají v médiích

Komora daňových poradců se snaží o pravidelné komentování aktuálního dění v médiích. Od počátku roku tak vydala již 3 tiskové zprávy týkající se schválených změn v daňových předpisech a objevila se i v dalších médiích. Příkladem je např. komentování změn Ing. Jiřím Nesrovnalem, členem Prezidia, k...

08.02.2017 Mediální výstupy