Nabídka na tržišti práce

Publikováno 11.10.2021

V současné době hledáme kolegu / kolegyni na doplnění našeho týmu v daňovém oddělení.

Místo výkonu práce:
Auditor, spol. s r.o., Praha 1

Náplň práce:
- spolupráce s daňovými poradci při zpracování daňových přiznání a stanovisek
- příprava podkladů pro účetní závěrky a daňové kontroly
- poskytování odborné pomoci účetnímu oddělení
- samostatné vedení kompletního účetnictví pro několik klientů

Požadujeme:
- VŠ ekonomického směru, vhodné i pro absolventy
- dobrou znalost MS Office, velmi dobrou znalost Excelu
- komunikativní znalost německého jazyka nebo anglického jazyka
- znalost daňové problematiky výhodou
- zkušenost s vedením podvojného účetnictví výhodou
- samostatnost, schopnost týmové práce

Nabízíme:
- zajímavou a rozmanitou práci ve všech daňových oblastech s mezinárodním přesahem
- profesní růst v rámci odborného kolektivu
- možnost aktivního využití cizích jazyků, přímý kontakt se zahraničními partnery
- propracovaný systém zaškolení a dalšího vzdělávání, vysoká úspěšnost při zkouškách na daňového poradce
- podporu odborného týmu kolegů
- příjemný pracovní kolektiv
- adekvátní ohodnocení
- dlouhodobou spolupráci
- další zaměstnanecké benefity
- kancelář v historické budově v centru města

Pokud hledáte práci nebo uvažujete o změně, zašlete nám svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na praha@auditor.eu