Odstartoval 18. ročník soutěží Firma roku 2023 a Živnostník roku 2023

Publikováno 23.05.2023

Soutěže o Ceny Hospodářských novin Firma roku a Živnostník roku jsou opět otevřeny všem malým a středním podnikatelům. Příležitost veřejně prezentovat svoji práci mají české firmy a živnostníci bez ohledu na zaměření, obor či velikost. Hledají se inspirativní příběhy úspěšných podnikatelů, tradičních rodinných firem a začínajících nadšenců.

Kdo se může přihlásit?

Soutěž je otevřená pro všechny živnostníky, kteří jsou minimálně jeden rok vlastníky platného živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání, a malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 1,5 miliardy korun, a větší firmy s obratem do 3 miliard korun.

Víte o někom, kdo si podle vás nominaci zaslouží? Pak neváhejte a nejpozději do 16. června vyplňte na stránkách www.firmaroku.cz registrační formulář. Do soutěže můžete přihlásit i svoji vlastní firmu nebo podnikatelskou aktivitu. 

Do celostátního finálového kola postupují vítězové jednotlivých krajů, které určí odborná porota. Finále je tradičně spojeno s galavečerem na Žofíně. 

Komora daňových poradců ČR je odborným partnerem soutěže.