Aktuality

Podcast naDANĚ

Zveme Vás v závěru roku k poslechu podcastu naDANĚ

V průběhu roku přijalo pozvání na rozhovor již téměř dvacet zajímavých osobností z daňového světa. Rozhovory jsou doplněny krátkými audiočlánky.

19.12.2022 Podcast naDANĚ

Vojtěch Bouřil, nejmladší daňový poradce

Vojta letos úspěšně složil zkoušku na daňového poradce, a stal se tak nejmladším členem Komory. Co ho přivedlo ke studiu na VŠE a k daňovému poradenství? Kolik času věnoval Vojta přípravě na zkoušku a co je podle něj důležité neopomenout? Poslechněte si nový díl komorového podcastu naDANĚ....

19.12.2022 Podcast naDANĚ

Petra Nováková hostem v podcastu naDANĚ

Zveme Vás k poslechu nejnovějšího dílu podcastu Komory daňových poradců naDANĚ - hostem byla tentokrát advokátka a členka Legislativní rady vlády ČR, Petra Nováková. 

07.12.2022 Podcast naDANĚ

Michal Ševcovic, daňový poradce, zkušební komisař a nadějný podnikatel

Je možné se nestát daňovým poradcem v rodině, kde daně hrají prim? Kdy je s daněmi nejlepší začít, a není osm let přeci jen trochu brzo? Co mu pomohlo při přípravě na zkoušky na daňového poradce a kolik nad přípravou strávil času? Na jakou daňovou oblast se specializuje? Jak vnímá zkoušky pohledem zku...

18.11.2022 Podcast naDANĚ

Pohled na daně, daňový proces a fungování justice očima místopředsedkyně Nejvyššího správního soudu

Jaké je to být první právničkou na nepřímé daně v České republice? Proč padl výběr při směřování právní profese právě na daňovou problematiku? Tentokrát byla hostem našeho podcastu JUDr. Barbara Pořízková, místopředsedkyně Nejvyššího správního soudu.

01.11.2022 Podcast naDANĚ