Nové publikace právě v prodeji

Tisknout
Publikováno 13.03.2018

Průvodce mzdovou problematikou s možností stáhnutí e-booku

Publikace Vás velmi snadným a srozumitelným způsobem provede celou personální a mzdovou problematikou. Autoři se touto problematikou zabývají ve svém pofesním životě a vychází z jejich dlouholeté praxe.

Můžete zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu.

 

 

Daň z příjmů společnosti s ručením omezeným ve vazbě na účetnictví a judikaturu 2018

Kniha může být užitečná nejen účetním a daňovým odborníkům řešícím zdanění příjmů s. r. o., ale alternativně i ostatním poplatníkům právnických a fyzických osob, a to vždy podle kontextu a řešeného problému, neboť hlavním tématem knihy je vysvětlit u vybraných výdajů (nákladů) zásadu jejich daňové uznatelnosti, včetně vysvětlení principu generální klausule podle § 24 odst. 1 zákona o daních z příjmů ve vztahu k § 24 odst. 2 a § 25 zákona o daních z příjmů. Nechybí ani některá náročnější témata, jako např. plnění poskytovaná zaměstnancům, opravné položky k pohledávkám a pravidla nízké kapitalizace atp.

Využijte možnosti nákupu prostřednictvím našeho e-shopu.

 

Mezinárodní zdanění příjmů

Publikace řeší zdanění příjmů českých daňových rezidentů ze zahraničí i zdanění příjmů se zdrojem na našem území, které obdrželi nerezidenti. Je provázena řadou praktických příkladů, upozorňuje na sporné otázky i na zajímavá soudní rozhodnutí.

Využijte možnosti nákupu prostřednictvím našeho e-shopu.