Účetnictví pro daňové poradenství - Praha - již tento pátek

Tisknout
Publikováno 07.02.2019
Autor: Ing. Vít Šelešovský

Ve spolupráci s VŠE v Praze vznikl unikátní cyklus školení na účetnictví, který absolvovalo již více než 500 účastníků. Hodnocení právě proběhlého kurzu v Olomouci opět potvrdilo vysoký sdandard tohoto školení. Reakce kolegů daňových poradců si můžete přečíst níže. Po roční přestávce kurz opět zařazujeme do Prahy. Místa se rychle zaplňují, tak s přihláškou neváhejte.Těšíme se na Vaši účast.

15. února 2019 -  Koncepční rámec účetního výkaznictví, doc. Ing. Ladislav Mejzlík, Ph.D., Ing. Jiří Pelák, Ph.D.
8. března 2019 - Provázanost účetnictví a daní, Ing. Jan Molín, Ph.D.
5. dubna 2019 - Novela zákona o účetnictví a navazujících předpisůdoc. Ing. Ladislav Mejzlík, Ph.D.

Více podrobností a přihláška

 

Ohlasy účastníků z právě skončeného kurzu v Olomouci, leden 2019

"Měli jste pravdu, když jste kurz propagovali. Doc. Mejzlík byl skvělý, jeho výklad souvislostí mi ukázal mnohé, co jsem třeba jen mlhavě tušila nebo nikdy o tom neuvažovala. Přirovnala bych to k leteckému pohledu na povrch země, kdy vidím celý komplex a jeho návaznosti. Navíc specifický způsob výkladu doc. Mejzlíkem a jeho osobní přístup nedovolil ani chvíli ztrácet pozornost. I třetí část kurzu byla na velmi dobré úrovni, i když vzhledem k tématu odcházel člověk poněkud znejistěn, zda také už není podezřelým z trestného činu. Ale to už k té profesi patří."

"Skvělý kurz! Pan docent Mejzlík i pan Molín mají dar předat i suchopárné informace zajímavě a poutavě. A pan docent i se suchým humorem, což je obzvlášť příjemné."

"Velmi přínosné školení. Málokdy potkáte někoho, kdo má tak skvělé teoretické i praktické znalosti."

"Kurz byl skvělý. Oba přednášející byli vyjímeční, oba umí daný problém přednést věcně jednoduše pochopitelně, použitím mnoha příkladů problematiku hlouběji objasnily. Doufám, že pro komoru budou přednášet i nadále. Už se těším na další kurzy."

"Témata byla výborně zpracovaná a přednášející neměli konkurenci. Nedalo se spát. :-)"