Dlouhodobé kurzy odborné angličtiny - poslední volná místa

Publikováno 15.09.2015

Komora daňových poradců ČR a Komora certifikovaných účetních spolupořádají profesně zaměřené kurzy angličtiny. Cílem je podat pomocnou ruku těm, kteří mají ambici pravidelně poskytovat své služby anglicky hovořící klientele. Prostředkem k tomu jsou níže uvedené kurzy, které se konají formou 9 celodenních setkání v období září 2015 - červen 2016. Lektoři se v jednotlivých blocích zaměřují na profesní angličtinu a její procvičení. Výhodou je, že odbornou slovní zásobu obdržíte vždy předem. Přibližně 14 dnů před konáním jednotlivých setkání Vám ji zašleme jednak v psané formě a jednak formou mp3 nahrávky, kterou můžete poslouchat třeba na cestách do práce nebo za klienty. Máte tak možnost se na jednotlivá setkání předem připravit a zvýšit  tak efektivitu Vašeho učení a schopnost interakce při simulaci řešení účetních, daňových a ekonomických příkladů na kurzu.

Angličtina v daňové a účetní praxi - základní kurz
Pro nadcházející období budou otevřeny dvě skupiny (Praha, Brno); doporučená vstupní úroveň angličtiny je B1; lektoři mohou využít češtinu pro vysvětlení některých pojmů.

Angličtina v daňové a účetní praxi - středně pokročilý kurz
Pro nadcházející období budou otevřeny dvě skupiny (Praha, Brno); doporučená vstupní úroveň angličtiny je B1+; snahou lektorů je omezit použití češtiny na kurzu na minimum.