Aktuality

Přemýšlíte o profesi? Pak neváhejte

Důkladnou přípravou na zkoušky na daňového poradce získáte obrovský rozsah znalostí daňového práva a budete připraveni stát se žádanými experty v oboru. 

10.07.2019 Kvalifikační zkoušky

Právě vychází Průvodce ČÚS v návaznosti na rozpočtová pravidla a zákon o obcích 2019!

Pro všechny účetní na obci, které chtějí zdokonalit svoji práci, a také pro všechny daňové a účetní kanceláře, které se o obce a příspěvkové organizace starají nebo starat budou, je určena nová publikace ing. Pěvy Čoukové.

08.07.2019 Publikace

Byl zveřejněn aktuální Tax Policy Report z dílny CFE

Tax Policy Report je publikací, která shrnuje období posledního půlroku (tedy časový úsek od ledna 2019 do června 2019) a poskytuje evropským daňovým poradcům detailní analýzu vývoje daňové politiky na poli Evropské unie.

04.07.2019 Aktuality

Nepostradatelná pomůcka pro zkušené účetní i začátečníky: MáDáti – účetní a daňové vědomosti on-line!

Představujeme Vám  nejobsáhlejší zdroj účetních a daňových vědomostí v ČR: podrobné účetní a daňové komentáře ke všem účtům účtové osnovy pro podnikatele, souvztažnosti, příklady, vztahy k výkazům, upozornění na chyby, schémata účtování, odkazy na právní úpravu atd. Nově rozšířeno o hesla z ...

03.07.2019 Publikace

Jak na zdanění příjmů z letních brigád?

V létě se nejen studentům otevírá možnost zajímavého přivýdělku formou brigád. Nejčastěji jsou brigády uzavírány jako dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti.

28.06.2019 Aktuality