Informace

Aktuality

Opět v nabídce: „Převody obchodních podílů a akcií“

Poslední kusy jsou k dispozici! Pohled na téma převodu podílu, akcií či účasti v právnické osobě jak z úhlu čistě teoretického, tak z pohledu práva korporačního, spolkového, soutěžního, exekučního či daňového.

11.02.2023 Publikace

Zdanění mezd a platů, Abeceda mzdové účetní a Zákon o nemocenském pojištění - právě vyšlo!

Abeceda mzdové účetní - jedinečná a nepostradatelná pomůcka všech mzdových účetních k dispozici v e-shopu KDP ČR. Vaší pozornosti doporučujeme i další novinky: Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti a Zákon o nemocenském pojištění.

10.02.2023 Publikace

Daňovou osobností roku 2022 za komerční sféru byl vyhlášen Jan Molín a nejlepším lektorem v daních Jiří Nesrovnal. Blahopřejeme!

Dnes proběhlo vyhlášení již 13. ročníku soutěže Daňař & daňová firma roku. Během slavnostního večera bylo vyhlášeno celkem 14 vítězů různých kategorií. Do prostor společnosti Wolters Kluwer ČR, pořadatele soutěže, byli pozváni všichni vítězové a další část publika sledovala vyhlašování v ...

08.02.2023 Aktuality

Nové vydání Daňových zákonů právě v prodeji!!!

Aktuální vydání Daňových zákonů obsahuje úplná znění všech daňových zákonů, zákona o daňovém poradenství, zákona o územních finančních orgánech a zákona o účetnictví, včetně souvisejících vyhlášek a úprav, vybraných pokynů ministerstva financí ČR a profesních předpisů....

07.02.2023 Publikace

Lenka Nováková hostem podcastu naDANĚ

Rozhovor o zkušenostech s připomínkovým řízením legislativního procesu, vedení daňového oddělení a také o přednáškové činnosti a pohledu zkušební komisařky.

07.02.2023 Podcast naDANĚ