Počítání příkladů z jarních kvalifikačních zkoušek 2024 - v sobotu 1. 6. 2024. Vhodné před podzimní přípravou, neváhejte s objednáním!

Publikováno 20.05.2024

Unikátní možnost vyzkoušet si spočítat příklady ze zkoušek

1. 6. 2024 proběhne prezenčně i on-line výborně hodnocený seminář, jehož obsahem je počítání reálných příkladů, které byly součástí kvalifikační zkoušky jarního termínu 2024. Účastníci předchozích běhů mimo jiné kladně hodnotí vysokou kvalitu obsahu a možnost probrat příklad i přímo s autory, kteří příklad pro zkoušky připravili. Kurz je určen nejen pro ty, kteří se bezprostředně připravují na kvalifikační zkoušky, ale také těm, kteří o absolvování zkoušky teprve uvažují a chtějí si ověřit rozsah a náročnost zkoušky.

Počítání příkladů z jarních kvalifikačních zkoušek 2024 - simulace

Využijte příležitost poučit se z chyb, které se při posledních písemných zkouškách u uchazečů objevovaly a diskutujte s přednášejícími, zkušebními komisaři, možná řešení.

Výuka je zásadně postavena na prezentaci příkladů z termínu kvalifikační zkoušky na daňového poradce, konané ve dnech 26. a 27. 3. 2024. Celý průběh přednášky a diskuse budou moderovány.