Vzdělávací program Daňová abeceda - DAŇOVÝ SPECIALISTA, podzim 2020 - lze objednat jednotlivé semináře on-line, nyní 11.-12.12.2020 - Daňový řád po novele pro rok 2021 - vhodná příprava před zkouškami na DP!

Tisknout
Publikováno 07.12.2020

Vzdělávací program Daňová abeceda začíná 15. 9. 2020. Termíny jsou zveřejněny v sekci vzdělávání. Daňová abeceda se koná vždy na podzim jen 1x v roce pouze v Praze, ČSVTS Novotného lávka 5. Daňoví poradci, kteří se osobně zúčastní, mohou uplatnit slevu.

Daňová abeceda komplet s akreditací MŠMT - celkový rozsah teoretické výuky je 140 hodin + 2 hodiny zkouška (příklady + test)
Daňová abeceda komplet - bez akreditace - celkový rozsah teoretické výuky je 140 hodin + 1 hodina zkouška (test)

U vzdělávacího programu Daňová abeceda nepodporujeme dotační programy!

Objednávky na celkový program jsou již zahájeny. Upřednostňujeme jen závazné objednávky!
Objednat lze i jednotlivé semináře.

Vzhledem k situaci ohledně koronaviru zařazujeme ve stejném termínu vzdělávacího programu Daňové abecedy on-line stream semináře i jednotlivě k objednání. Účastníci on-line streamu obdrží den před konáním semináře přístupové údaje a samozřejmě prezentace přednášejících na kontaktní e-mail účastníka. Přístupové údaje budou unikátní a každý účastník bude moci stream zobrazit pouze na jednom zařízení (počítač, tablet, mobilní telefon). Cena streamu je stejná jako pro prezenční účastníkyDo poznámky prosím napište "on-line".

Kapacita bude již naplněna, jsou poslední volná místa.
Organizační zajištění: Miroslava Říčná, tel: 602447295, mail: ricna@kdpcr.cz.
Přihlášení je nutné elektronicky v nabídce vzdělávání.

Název souboru Velikost
AKREDITACE MŠMT 2019 - DA 300KB Stáhnout
Osvědčení MŠMT - Daňový specialista - vzor 63KB Stáhnout